Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti járnátok egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti járnátok egy nálatok fiatalabb 13 évessel aki érett?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én az idősebbeket szeretem. Az idősebbek meg akiknek én bejövök azt hiszik, hogy csak viccelek amikor megmondom a korom. Amúgy 20-nak nézek ki és sokan mondták, hogy szép vagyok.
2010. aug. 17. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%
13éves ne ilyenen agyaljon hogy sex meg pasi :S barbizzon még tiszta szégyen én csak röhögni tudok az ilyeneken.. és visszagondolva örülök hogy én még nem pasiztam ennyi idősen mert röhelyes!! 17L
2010. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
de ő arrol nemtehet ha több a testi adottsága vagy idősebbnek néz ki...
2010. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
Én 17:D
2010. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim válasza:
100%

Van egy tanítványom, na ő tényleg kb 20 évenek néz ki, és még csak 7.es. Mondjuk felvart haja van, műkörme, és mindig nagyon divatos, látszik, hogy a szüleinek rengeteg pénze van, de nem is éri meg magát a kortársaival, nincs is barátja az osztályban. Szerintem elég szomorú látvány.

Ha te is ilyen vagy, az nagy baj, ezek nélkül viszont nem tudom elképzelni, hogy egy általános iskolás gyerek olyan legyen mint egy másod éves egyetemista. Még gondolkodásban sem. Elég sok gyerekkel vagyok körülvéve ( pedagógus vagyok)és nem olyanok mint a 20 évesek, de ez nem baj. Miért kéne olyannak lenniük, ráérnek még.

Neked vannak barátaid? Megérted magad velük? Ők hogyan gondolkodnak a Te érett felfogásodról?

Vagy esetleg a családi helyzetedből adódott, hogy hamarabb fel kellett nőnöd?

2010. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:
Egyszerűen már rég nem érzem kisgyereknek magam. Olyan helyen, környezettben "nőttem fel", ahol megkövetelték, hogy nagy legyek és úgy is gondolkodjak, helytáljak minden helyzetben, megoldjak minden problémát ami az utamba kerül. Igaz saját tapasztalatom nem nagyon van pár dologban, de látom a világot, figyelem az embereket és tanulok a hibájukból. Megtudok érteni sok mindent és talán ezért is utálom ha kicsinek tartanak. Félreértés ne essék, semmi bajom a korommal, mert az csak egy dolog, de sokan nem így tartják, és többek között ezért is nem hiszik el a korom, bár külsőből sem.
2010. aug. 17. 21:53
 36/69 anonim ***** válasza:

Én tudok hinni neked..nem nyalizás miatt,de a szóhasználatod,meg a kifejezésed nem utal egy 13évesre akik olyanokat ír h..vok,mien,stb...Én elhiszem neked h érettebb vagy mint a többi veled egykorú gyermek.Am velem is ugyan ez van csak én 3évvel idősebb vagyok nálad:)

Mint már írtam F/17

2010. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

pedig mar dicserni akartam a helyesirasod, nagyon jol irtal, hibak nelkul...

de ez a: "helytáljak" nem volt szep :P


Az arcodra, vagy a testedre mondjak, h idosebbnek nez ki?

De amugy meg toltsel fel kepet, ne huzd az idonket. :D

2010. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:
Két l-t akartam csak nem ütötte a gép amikor írtam.
2010. aug. 17. 22:05
 39/69 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele gond, egyszer én is majdnem összejöttem egy 13 éves csajjal aki szeretett dee aztán valahogy nem jött össze:)

Meg ne törődj mással ...


18f

2010. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

köszi

További vélemények?

2010. aug. 17. 22:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!