Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti járnátok fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti járnátok fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
1-2év korkülönbség
2010. okt. 5. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

ott van kiemelt kérdések között basszus :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__12029..

2010. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Őszintént? Nem!

Wolt már olyan pasi aki nagyon bejött és be is probálkozott de végülis nem mentem bele. Pedig velem egyidős! Én 20éves vagyok és az az igazság, hogy a velem egykorú pasik nem annyira komolyak még. A bulizáson jár az eszük meg az iváson, mert az hű de menő.

Jelenlegi barátom 27éves és épp ezt szeretem benne a legjobban. Sokkal érettebb. Nem iszik divatból. Max havonta 1sör és annyi. Nem hozza lázba a disco "kinőtte már".

Sose volt fiatalabb barátom csakis idősebb!


*Tisztelet a kivételnek,mert ugye nem mindenki ilyen mint írtam, de olyan 90%a mégis.

2010. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj te 20 éves hűdekomoly liba, érettségről egy büdös szót ne mondj, amíg magyarul sem tudsz. Sok nő fejében él ez a tévképzet, hogy az jajjdeérett és hú meg ha, de azon nem gondolkodnak el, hogy akkor mit keres a fiatal liba mellett (aki ő)?


A kérdésre: nem, nem járnék.

2010. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A párom 19 én 20 vok pontosan 11 hónap a korkülönbség, szóval a válasz igen.

De persze ez változó..lehet vkiknél 1-2 év az semmi, nem látszódik a korkülönbség, a pasi érettebb v a csaj fiatalosabb felfogású.

Én általában fiatalabb srácokkal jártam, de a korkülönbség max. 1 év volt.

Volt olyan is, h egy srác udvarolt, 2 évvel volt fiatalabb nálam ,de 2 évnél már meglátszódott a korkülönbség, úgyh inkább hanyagoltam. Sztem idősebb korban a 2 év az nem sok, de nálunk ő volt 16 én meg 18..

2010. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt így meghatározni anélkül, hogy megismerné a lány a fiút szerintem nem jó dolog!


Vannak fiúk, akik jóval érettebbek a koruknál, és így előre megbélyegezni valakit nagy hiba! Nemrégiben megismerkedtem egy lánnyal aki 4 évvel idősebb volt nálam, és csak azért nem akart komoly kapcsolatot, mert a számok nem stimmelnek! Akkor ki az éretlen??


Egy lány fejlődésében szerintem hiba, hogy idősebb srácokkal járnak, hamar felakarnak nőni, és később fog ez visszaütni...

2010. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tündérke89 válasza:
Persze, egy év simán belefér, 2 az már kicsit sok nekem. 21/L
2010. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem szinte csak fiatalabbakkal volt dolgom eddig.. a nálam idősebbel nagyon rövid ideig ment csak a dolog.

Amúgy olyan volt, hogy én 17 a srác 14.. :D

Háát, a suliban nagyon hamar híre ment de ez van én valahogy a fiatalabbakat vonzom :) Amúgy a most már 18 évemből simán le tudnék tagadni 2-t :D

2010. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!