Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti járnátok egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti járnátok egy nálatok fiatalabb 13 évessel aki érett?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én az idősebbeket szeretem. Az idősebbek meg akiknek én bejövök azt hiszik, hogy csak viccelek amikor megmondom a korom. Amúgy 20-nak nézek ki és sokan mondták, hogy szép vagyok.
2010. aug. 17. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
Az, hogy tölts már fel egy képet magadról!
2010. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
már mióta mondjátok neki.. vajon miért nem tölt fel? mert egyértelmű hogy nem néz ki 20nak
2010. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:

Nem.

Azért nem töltök fel mert nincs, csak haverokkal és nem akarom, hogy ez kellemetlenül érintsen azt akit felismernek, mivel nem az én gépemről írok perpillanat.

2010. aug. 17. 22:33
 44/69 anonim ***** válasza:
akkor válaszolj privire:D
2010. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érettebb vagy a korodnál és ez jó dolog szerintem. A kinézetnek pedig nem kéne számítania, látod nem is vagy annyira érett, mint gondoltad. Egyébként javaslom, hogy ne kezdj ebben a korban sokkal idősebbekkel, mert észre sem veszed és máris kihasználnak és befolyásolnak kedvük szerint, és akkor elvész az ifjúságod.

Csak pár jó tanács volt.

19F BP

2010. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:

Az, hogy helyesen ír valaki és tud fogalmazni, az alapdolog, nem attól lesz érett. 13 éves vagy, még az általános iskolát sem jártad ki, mégis miféle nagy élettapasztalatod lehet amitől annyira érett vagy? Dolgoztál már? Kellett elintézned bármit is, nem hiszem, mivel jogilag még meg sem teheted. Legyél 13 éves, minek akarsz ennyi idősen pasizni egyáltalán? Teljesen felesleges. Maximum komolyabb lehetsz a korodnál, de érett, semmiképp. Inkább foglalkozz a korodnak megfelelő dolgokkal, és ne akarj olyan is lenni, mint egy 20 éves, csak azért, mert néhányan ezt mondták. Az meg a másik, hogy természetes külsővel kizártnak tartom, hogy 20nak nézzél ki, ha meg sminkeled magad, illetve úgy öltözöl mint egy felnőtt, azt megint nem dicsekvésre érdemesnek, vagy példa értékűnek mondanám.

23/N

2010. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre válaszoljak ellentétben a többiekkel:

Én 13 éves lánnyal nem járnék. 14 alatt nem legális, de nekem még az is necces lenne. Egy hozzám hasonló korú már igényli a szexet, amit egy ennyi idős lánytól nem lehet, nem szabad elvárni.


19/F

2010. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hülyeség az hogy a 13 évesnek barbie babáznia kéne.És akik azt írják hogy nincs olyan hogy egy 12 éves vagy egy 13 éves lány idősebnek nézne ki a koránál , az nézzen fel egypár közösségi oldalra , mert ott épp elég tízen éves van akik a koruknál sokkal érettebbnek néznek ki.

Amm ha fiút szeretnél és jóval idősebbet akkor 14-15 éveseknél probálkozz ne haladj annyira előre :)

De kereshetsz a saját korosztályodban is mert lehet hogy ott is vannak érettebb felfogásúak :)Gondolom te nem az vagy ,aki már a szexuális kapcsolatra indul,szóval ez is egy tévhit hogy már ilyen korán mindenki a szex-re megy...csak ítélkednek az olyanok akik ezt mondják.


Egy veled egyidős lány

2010. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy helyesen ír, érthetően fogalmaz valaki, attól még nem lesz érettebb, sem komolyabb. Szerintem ez egy teljeses mértékben alap dolog (lenne). Az egy másik kérdés, hogy ma a korosztályod előszerettettel reklámozza azt, hogy mennyire "hatalmas" az intellektusa. Az eléggé unszimpatikus volt, hogy kijelentetted, hogy a te korosztályod fiúi mind gyerekes felfogásúak, kinézetűek, ez általánosítás és hatalmas egoizmusra vall. Na persze, most mondhatod, hogy nem is ismerlek, de ez nálam akkor is necces. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, azon a véleményen vagyok, hogy a legtöbb 20-as srác nem egy 13 éves csajra vágyik, legyen az akármilyen érett, vagy éppen éretlen... Szóval a lényeg szerintem, hogy ne kor szerint keress párt és egy kicsit szállj vissza a földre.


'Csak egy kérdés.: Hányas tanuló vagy?'


14/F

2010. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:

Igazad van és elfogadom. Sok, nagyon sok fiú ebben a korban szellemileg más színvonalon van, más érdekli. A lányok többsége előbb érik, de közülük is sokan gyerekek.

Sajnálom, ha megsértettelek, elismerem nem lehet általánosítani, hisz mindig van kivétel.

És sokan 20 éves srácok vagy idősebbekre gondolnak, de már 16 évesen is nagyobb számban vannak felelősségteljes, tiszta látású fiatalok.

Amúgy 4,5-ös átlagom van, és "Jó tanuló, jó sportoló" elismerésem.

De nem vagyok öntelt, és hidd el, beképzelt pláne.

Köszönöm az eddigi válaszokat és a továbbiakat is előre.

2010. aug. 18. 18:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!