Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti járnátok egy nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti járnátok egy nálatok fiatalabb 13 évessel aki érett?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én az idősebbeket szeretem. Az idősebbek meg akiknek én bejövök azt hiszik, hogy csak viccelek amikor megmondom a korom. Amúgy 20-nak nézek ki és sokan mondták, hogy szép vagyok.
2010. aug. 17. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

Aki nem hiszi el hogy 13 évesen nézhet ki 20 évesnek az nézze meg a pedomaci(pont)hu -t :D


Ideillő sztori: Pont a hetekben voltam táborban, megtetszett egy lány (14-16-nak néztem) beszélgettünk, volt msn csere. Kérdezem hány éves: Holnap lesz 12. Nos, meglepődtem, mert nem volt rajta se smink se magassarkú és úgy néztem el az életkorát (elég rendesen). Az meg már csak hal a tortán hogy tábor után felvettem msn-re, köszöntem neki de nem írt vissza, szal inkább hagytam a fenébe :)


Egyébként én elképzelhetőnek tartanám hogy most összejövök egy 13 évessel, de öt év múlva esélytelen.


15/f

2010. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

Nos... Én saját magamról tudom, hogy nem mindenki érett, aki tizenhárom éves. A saját korosztályomban is találok bőven olyanokat, akik képtelenek felfogni bármit, amit nyugodt szívvel megtesznek. Tizenhárom évesen én is úgy gondoltam, hogy érettebb vagyok - így is volt, érettebb voltam és komolyabb, de a mostani fejemmel kissé röhejesnek érzem magam, amiért olyanokat mondtam. Kicsit ellent mond a véleményem a pár sorral felettem író 23/N - nek. Lehetnek olyan életkörülmények, amikor igenis, egy gyereknek hamar fel kell nőnie szellemileg, hogy tartani tudja a lépést. Ez volt velem is. Nem mondom, hogy olyan nagyon komoly lennék, és igen, lehet helyesen írni és szépen fogalmazni tizenhárom évesen is, de ha valakinek letisztultak a gondolatai, mindenről meg van a véleménye, akkor szerintem képes helyt állni valaki mellett. Ne értsd félre, nem húsz éves fiúkra gondolok számodra, hanem egy 15-16 éves korosztály már jó lenne neked, ha tényleg olyan komoly és érett vagy, mint ahogy mondod. :)


Sok sikert.


L/16.

2010. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
21:29 nálad a pont!
2010. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. aug. 19. 19:34
 55/69 anonim ***** válasza:
Ha igaz amit leírtál, bocsánat, hogy beképzeltnek tituláltalak, egy kissé meggondolatlan dolog volt egy kérdésedből és néhány hozzászólásodból kiindulva véleményt alkotni. :) De továbbra is fenntartom a véleményem, hogy a te korosztályodban, esetleg az egy-két évvel idősebbek közt biztosan van hozzád hasonló felfogású, érett fiú. Na persze aki rossz helyen keres, az nem is talál, csak, hogy meglegyen a napi közhely adagunk... :P Ha esetleg nem lenne tiszta, hogy miért kérdeztem a tanulmányaid felől, azért tettem, mert elég sokat elárul valakinek az érettségéről (szerintem). Legalábbis, aki nem képes felfogni, hogy a tanulás fontos a jövőt tekintve, az biztosan nem érett. :) Na és, hogy lezárjam eléggé hosszúra sikerült kis monológom, gratulálok a jó tanuló, jó sportoló címedhez. :)
2010. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

Igen is van ilyen, hogy valaki bármiféle smink nélkül sokkal idősebbnek nézzen ki, belsőleg is, ahogy előttem írták valakinek sajnos korábban fek kell nőnie, és ez nem attól függ, hogy az illető hányszor kerülte meg a napot. :)

Amúgy én azért nem járnék ilyen fiatal lánnyal, mert a környezete valószínűleg nem helyeselné, és így csak folyamatosan balhé lenne.

2010. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék veled,mert bár az elsődleges nemi jelleg kiütközik rajtad ebben a korban,de szellemileg a béka segge alatt vagy.Ráadásul ha megb@sználak,bilincsben vinnének el a zsaruk.Te gyerök.
2010. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
Dehogy járnék veled.
2010. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "te gyerök" ?

Köszönöm a válaszotokat.

Viszont szerintem nem kéne skalpként gondolnod a gyengébbik nemre.

2010. aug. 19. 20:03
 60/69 anonim ***** válasza:

A "gyerök" a gyereket jelenti népies tájszólásban.

Egy férfi se skalpként gondol a barátnőjére,sokkal inkább a szeretete tárgyára,és a szex nélkülözhetetlen a teljes értékű kapcsolathoz.

A te 13 éves kis világodban,a kapcsolat kézfogást,ölelést,smacit jelent.Ezért vagy gyerök,és ezért nem hasonlítasz egy 20 évesre.Inkább menj babázni,és lesd meg Ken fütyijét,abból nem lehet baj.

2010. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!