Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a káosz a 13-14évesekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a káosz a 13-14évesekkel?

Figyelt kérdés

Lányoknál: hajvasalás, smink, 20éves pasi, pia, disco, cigi

szinte már kurvulás


Fiúknál: hajvasalás, semmi sport-no izomzat, lányos öltözködés, szőrtelenítés, szembelógó hosszú haj

szinte már buzulás


képet nem keresek, mert szerintem mindenki tudja miről beszélek


2010. aug. 11. 19:31
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ennek csak örülni kéne, így többet ér majd a kevéske normális ember. :D
2010. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"Aki kicsit is normális ezekhez, azt meg rögtön kiközösítik, lenézik, csak mert nem óhajt belesimulni az általuk elvárt "normák" közé..."


Sajnos így van. Én is így jártam, de inkább maradok kiközösített/magányos, minthogy letérjek az általam helyesnek vélt útról. :)

Amúgy az én korosztályomnál is hasonló a helyzet, csak így 20 év körül már elfogadottabb az ivás (esetleg füvezés) egyéjszakás kalandok és aki nem úgy él ahogy a "menők" azt csakugyan lenézik, kiközösítik és kicsúfolják. :(

Én nem azt mondom, hogy ne érezzék jól magukat, de ez a hányásban fetrengés meg csajokat húsnak ("skalpnak") tekintés egyszerűen nem az én világom. Lehet fiatalnak lenni meg tombolni mértékkel, emberi szinten is. (bocs hogy kicsit elkanyarodtam a témától :))

19/F

2010. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

nem kanyarodtál el semmitől, tényleg ez van az ilyen lányokkal(is) osztálytársam mutogatja a videókat amin részegen fekszik az utcán és barátnője azzal szórakozik, hogy megpróbálja kikapcsolni a melltartópántját :S

de erre csak az a válasz: "ki kell bulizni magunkat amíg lehet"

2010. aug. 23. 11:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!