Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a káosz a 13-14évesekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a káosz a 13-14évesekkel?

Figyelt kérdés

Lányoknál: hajvasalás, smink, 20éves pasi, pia, disco, cigi

szinte már kurvulás


Fiúknál: hajvasalás, semmi sport-no izomzat, lányos öltözködés, szőrtelenítés, szembelógó hosszú haj

szinte már buzulás


képet nem keresek, mert szerintem mindenki tudja miről beszélek


2010. aug. 11. 19:31
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

20:40 te vagy az első srác akitől ilyet hallok

20:37 hát igen, én se vagyok jóba az ilyenekkel de legalább nem mernek cikizni

őszintén szólva szerintem nincs komoly baj velem: táncolok(szóval nincs baj az alakommal), hullámos hajú

kissé nagy pofájú, nagyon magas és verekedős :P szóval nem kötnek belém

2010. aug. 22. 21:04
 32/43 A kérdező kommentje:
20:50 nem értek egyet a vasalással, de hát ez van... hajfestésről nem volt szó, amúgy :)
2010. aug. 22. 21:09
 33/43 anonim ***** válasza:
És akkor majd a te kedvedért full kopaszra vágatom magam mi? vagy akkor légyszives mondj egy módszert hogy ne kelljen vasalni a hajam!
2010. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
előző vgyok: full kopaszra vágatom a hajam*
2010. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

drága aranyos utolsó válaszoló :)

ki a tököm kért arra, hogy bármit is változtass magadon csak mert szerintem taszító ha egy srác vasalja a haját? pláne ha divatból teszi

egyébként meg mondjuk simán csak ne vasald? vagy az a problémád (gondolom), hogy a szemedbe lóg?! javaslom a gumis hajpántokat :)

2010. aug. 22. 21:55
 36/43 anonim ***** válasza:

a lányoknál nagyon egyszerű Alkonyat !!!

csoda hogy kurv@ lesz mikor az a segg csaj is ezt csinálja a filmben kit válasszak a nagy farku jó képű izompacsirta farkasgyereket vagy az impotens svéd nyeszlet dúsgazdag halálképű gyereket .....

2010. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
Amikor én voltam 15-16 éves, sminkeltem magam, festettem a hajam, discoba is elmentem néha, meg párszor rá is gyújtottam. Sőt, összejöttem egy 10évvel idősebb pasival. Kurvulni viszont sose kurvultam, nem másztam a piától négykézláb, a barátom azóta is meg van, cigizni azóta nem cigizek, discoba se járok már. Magyarul kinőttem. Bár manapság már 1-2 évvel korábban érnek,mint az én időmben, és durvult a helyzet, a média hibája, most is a jobb sarokban egy bögyös-dögös figyel rám melltartóban és miniszoknyában, persze,hogy hatással van a mai csajokra. Azt viszont nem tudom mivel magyarázni, hogy a tini fiúk miért hordanak szűk farmert, meg miért festik az arcukat,hajukat, vasalják a szemükbe, vaságyastól 50kg-t nyomnak.
2010. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Ember...ha nem vasalom a hajam, akkor szó szerint hányinger ahogy kinéz. és kb. 5 centi az egész. Na már most. Ha kivasalom, akkor jól néz ki. Akkor én b*zi vagyok????
2010. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
öcsém...vasald! Ha neked úgy a jó... Meg ha van rá idegzeted,ha meg zavar tuti hogy lenyíratnám!De ha te tűrod,és ha tetszik vasald.Senki se mondta hogy ne.Mondjuk azért nem kell,hogy bu.zi légy,haverom is vasalta,mer az kész téboly volt ahogy az kinézett oylan hajjal xD...de lenyíratta mer vasalni idegzete nem volt,és ahogy kinézett ....
2010. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
jah előzo voltam 14/F
2010. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!