Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljs KÁOSZ, valaki segítene? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljs KÁOSZ, valaki segítene? :S

Figyelt kérdés
Biztosan gyerekesnek ítéltek meg,de szerintem nem erről lehet szó. Nem tudom mit tegyek. 4 hónapja szakítottunk az akkoi barátommal mert rossz volt a kapcsolatunk,és megcsaltam az első szerelmemmel,pedig szerettem őt is,tudom,mert még a mai napig nem vagyok túl rajta, hiányzik!De valahogy felzaklat mindig ha az az első szerelem felbukkan. Belé nyílván nem szerelmes vagyok,csak az elsőt felejteni nem lehet gondolom. Most pedig 1 hónapja van barátom,de félek nem fogom tudni megszeretni,mert a napokban jöttem rá,hogy bármennyire is elnyomtam még mindig gyengéd szálak fűznek a 4 hónappal ezelőttihez. És van mégvalaki akvel a mostani barátom előtt kerültem közelebb,de neki van kapcsolata. Nem tudom mi lesz így velem,Mit kéne tennem? Egyedül maradjak, felkeressem a régit vagy próbáljak még időt adni és beleszeretni a mostaniba?
2010. nov. 8. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok amúgy!
2010. nov. 8. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nekem magas :OOO
2010. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe az összeset
2010. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mit kellene?

Végre megjönni az eszednek, és nem 20 férfit átb@szni és szórakozni. Dönts 1x de rendesen. így ahogy te csinálod, nincs értelme

2010. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Charlie Manson ***** válasza:

Lássuk csak.

Van egy barátod 1 hónapja, de úgy érzed, hogy nem tudod megszeretni, mivel még mindíg vannak gyengéd érzelmeid, az exed iránt, akivel 4 hónapja szakítottál, és akit nem mellesleg megcsaltál az első szerelmeddel. És ha ez még nem lenne elég, van még egy srác, akihez a 2 kapcsolat között közelebb kerültél, de ő meg foglalt...


Felejtsd el a fiúkat egy időre. Mert ebből a kuszaságból jól nem kerülhetsz ki, az biztos. Tisztázd először magadban, hogy most akkor kit és mit akarsz, ne ugorj bele egy kapcsolatba, ha még magad sem tudod mit érzel.

2010. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen utolsó válaszadó jól látod a helyzetet:) köszi
2010. nov. 8. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsésnek érzem magam.Nem ismerlek.Ma is történt velem valami jó (Y)
2010. nov. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!