Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a káosz a 13-14évesekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a káosz a 13-14évesekkel?

Figyelt kérdés

Lányoknál: hajvasalás, smink, 20éves pasi, pia, disco, cigi

szinte már kurvulás


Fiúknál: hajvasalás, semmi sport-no izomzat, lányos öltözködés, szőrtelenítés, szembelógó hosszú haj

szinte már buzulás


képet nem keresek, mert szerintem mindenki tudja miről beszélek


2010. aug. 11. 19:31
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Hoho vannak azért kivételek hékás !

13/ L

2010. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

20:51

igen, vannak :D de hotdogon is a 13-14éves mögött már szinte mindig ott van, hogy: kis pics@

2010. aug. 11. 21:02
 23/43 anonim ***** válasza:
Hogy miért ilyen nagy divat?! Egy bolond százat csinál, kapcsold be a VIVA TV-t, és rájössz XD:D(mondjuk én nem szeretem a VIVA TV-t egyáltalán, de azért a "szexi vagy nem?" Műsorukat néha megnézem, mert bevallom érdekel...Amúgy ezen a csatornán vannak ilyen emberek..Ha meglátok az utcán egy ilyen kisfiút én csak köcsögöknek nevezem őket.
2010. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
változnak az idők...
2010. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ha egy srác vasalja a haját nem éppen probléma. csak ne legyen igénytelenül a szemébe lógva. A lányok meg hát.. nem is mondok semmit.
2010. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
Fiúk: szőrtelenítés-oké, a többi nem :)
2010. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek... Aki kicsit is normális ezekhez, azt meg rögtön kiközösítik, lenézik, csak mert nem óhajt belesimulni az általuk elvárt "normák" közé... SZÉGYEN!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
70%
14 vagyok...Sportolok, bringázok, kézilabdázok, futok, karatéztam, koromhoz képest izmos vagyok, combom, karom, hasam, vádlim jók. Öltözködésem egyszerű, lényegre törő, fiús. Szőrtelenítő meg hajvasaló életembe nem volt a kezembe, nem is használom értelemszerűen. hajam rövid, de ha hosszú lenne, akkor se egyenes, hanem hullámos lenne. Ja és a csajokra bukok. Asszem ennyi, hát úgy látszik, én ilyen kakukktojás vagyok...
2010. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Semmi.mi lenne?Fejlődik a társadalom.Nincs ezen semmi meglepő.Mindig jön egy újabb változás.Ez így volt és ígyis lesz...
2010. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

És mi bajod ezzel: alapból göndör hajam van, ezért kivasalom. (nem lóg a szemembe, és nem is fekete)

Ezért már bu*i vagyok?

2010. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!