Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekünk miért ennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Szval nekünk enyhén ducibb,mackós pasiknak miért nehezebb párt találni?A belső érték már ennyire nem fontos?Vagy már ez egy veszett fejsze nyele h mi párt találjunk?
2010. aug. 11. 14:52
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

hja értem:)hát akkor én is megpróbálom:)amúgy is csinálni akarok egy bulit a héten majd kitalálok valamit:)

Nektek meg grat:)legyetek nagyon nagyon sokáig boldogok:)

2010. aug. 11. 16:05
 22/22 anonim ***** válasza:

A testalkatod nem kizáró ok. Én is tudok olyanról, aki nem mackós testalkatú, hanem nagyon kövér, és van barátnője.

A hozzászólásaid alapján Te egy kedves, aranyos emberke lehetsz, egész biztos, hogy be fogsz jönni valakinek.

És hidd el, sokat számít, hogy van baráti köröd. Nekem sajnos nincs, úgyhogy túl sokat nem érek el azzal, hogy átlagos, kissé sportos testalkatom van.

2010. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!