Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi esélye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélye van egy olyan fiúnak mint nekem párt találni?

Figyelt kérdés
Nagyon romantiksu vagyok, talán túlzottan is : /, ebből kifolyólag elég könnyű megbántani. Ha járok valakivel azt leírhatatlanul szeretém, sé onnantól a barátaimat és családomat is hanyagolom, és csak az a lényeg hogy ő boldog legyen. De ami a legnyomósabb hogy képtelen vagyok úgy öszejönni egy lánnyal hogy tudom hogy nem lehetünk együtt sokáig, én borzongok az iylen párhetes egy éjszakás dolgoktól. Budapesten lakok és 16 éves vagyok eléggé szeretnék egy kapcsolatot egy hasonló gondolkodású rendes lánnyal, csakhát eddig még nem sikerült találni : / .
2011. szept. 18. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

"...és csak az a lényeg hogy ő boldog legyen"

- És ez az, amit ha észrevesznek rajtad a csajok (márpedig ezt könnyen észreveszik), akkor azonnal ki is használják, vissza is élnek a jóindulatoddal. Tapasztalatból mondom, velem is történt már ilyen...

2011. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy eséllyel találsz magadnak párt, bár lehet, hogy várnod kell egy picit, mert a kortársaid nem biztos, hogy értékelnek majd. De egy pár jó tanács:

- Amit az előttem író is mondott, ne engedd, hogy kihasználjanak, ne add fel magad és ne csak te tegyél meg mindent egy kapcsolatért!

- A barátaidat és a családodat se hanyagold el egy lány miatt se.

- És elsőre ne öntsd ki a szíved senkinek. Nem kell nagyon zárkózottnak lenni, de ne ismerjenek ki elsőre

- Az önbizalmad is legyen a helyén, attól még, hogy mostanság nem találtál normális lányt, még nem benned van a hiba, hidd el, ennyi idősen nagyon érett gondolkodásúnak tűnsz, ha ez így marad, te leszel később a főnyeremény :)


most hirtelen ennyi jutott eszembe...

2011. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én pont olyat keresek aki nem használ ki mert olyan mint én.. csaknem egyedül vagyok a világban : /
2011. szept. 18. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy egyedül, nézd meg, az itteni kérdezők/válaszadók között is mennyi hozzád hasonló normális ember van, és minden korosztályból. Úgyhogy ne magyarázd be magadnak, hogy nem fogsz találni senkit. Biztosan nem megy egyik pillanatról a másikra, de keresni kell és nem szabad feladni!
2011. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! De ha akad itt ilyen jó lenne ha írna.. <3
2011. szept. 18. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen puhap.cs vagy kihasználnak haver!:)
2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz, ilyen nő nincs. Majd meglátod az első csalódás után.
2011. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül én is ilyen vagyok 18/F
2011. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 19:33


Hogy ne lenne ilyen lány. Csak éppen foglalt.

2011. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50-50%... vagy igen, vagy nem. Most komolyan, szerintem a te stílusodnak legmegfelelőbb lányok azok inkább iskola-környékén lesznek. Azok, akik csendesen állnak megbújva egy sarokban, és csak arra várnak, hogy leszólítsd őket... :) Hajrá. Légy férfi. :)
2011. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!