Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ma párt találni sehol?

Figyelt kérdés

29/F vagyok. A fiatal lányok mind tükörben fényképezik magukat, mellet kilógatva. (Erről megvan a véleményem).


Meg XD-znek, kényesen írkálnak mindenhova: Puxxyy, jááj. stb... (Erről is megvan a véleményem).


30 felett már benő a fejük lágya, de ekkor már van 1-2 gyerekük, és 30-40 felett keresnek társat, annyi még nem vagyok.


Azaz kényesekkel, piroslámpásokkal nem akarok járni egyáltalán.


2011. júl. 20. 01:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én is XD-zek! Van valami bajod velem?! XD
2011. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ott vannak a vénlányok.
2011. júl. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tükörben fényképezős, puyyii, jáááj dáászép a cipöödii vagy?


Ezért nem szeretem valahogy a mai fiatalságot.

2011. júl. 20. 01:58
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyok "idei költés", szóval akkor nem veszem magamra! XD XD XD (hehehe... jó sok ikszdé neked!!!! XD)
2011. júl. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Totya1777 válasza:
én maximálisan egyet értek veled. nekem sem tetszenek azok a lányok akik túlságosan rászáltak az XD-re meg a LÁJL szóra.. a mai világban nem nagyon lehet találni olyan lányt,aki ne élne ezekkel a szavakkal,meg fersze a face-bookal.. 100évvel ezelőtt szerintem biztosan nem voltak ilyen szorult helyzetben a férfiak mint te,vagy én...
2011. júl. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem az interneten élnél akkor találnál párt magadnak. Rengeteg szabad, és normális nő van. Én mindig találok ilyeneket, vajon akkor te miért nem?
2011. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Totya1777: Igazad van!
2011. júl. 20. 02:16
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Bakker, már egy rohadt szmájlit sem lehet kirakni megbélyegzés nélkül?!


"rászoktak az XD-re"

???

Nem lehet elképzelni, hogy élőben mondjuk ehelyett kacag az ember lánya?! Ja, vagy az nem lényeg???

Kretének! Nem a lányok nem normálisak, hanem ti, és ezt úgy mondom, hogy még véletlenül sem tartozok a nőtípusba, amelyet itt fikáztok!

2011. júl. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, először legyél tisztában az xD , lol, rofl stb... és igaza van az előttem kommentelőnek, eszetekbe sem jutott, hogy ha valaki azt írja hogy xD akkor esetleg megnevettetted vagy jókedv derítetted? a valóságban az xD általában egy nevetés, és ne úgy képzeld el hogy mondasz egy viccet és erre a reakció egyből egy ikszdé... tanulmányozd a mai világot, ha meg a régi 100 évvel ezelőtti évek hiányzonak, talán még élnek 1. világháborút átvészelt nénik a földön
2011. júl. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ráadásul engem a vagány, tarajos, szétvarrt, gitáros pasim is mindig úgy szeretgetett meg, hogy kitárta a karjait és azt mondta, hogy "Szivi! ÖLCSIIIII!!!!!".

Ennyit arról, hogy mennyire hülye p*csa az, aki ilyen szavakat használ! :S

Egyszerűen senkik vagytok és ez borzasztóan zavar titeket! :S

2011. júl. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!