Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ma párt találni sehol?

Figyelt kérdés

29/F vagyok. A fiatal lányok mind tükörben fényképezik magukat, mellet kilógatva. (Erről megvan a véleményem).


Meg XD-znek, kényesen írkálnak mindenhova: Puxxyy, jááj. stb... (Erről is megvan a véleményem).


30 felett már benő a fejük lágya, de ekkor már van 1-2 gyerekük, és 30-40 felett keresnek társat, annyi még nem vagyok.


Azaz kényesekkel, piroslámpásokkal nem akarok járni egyáltalán.


2011. júl. 20. 01:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Normálisan is lehet írni, mindenféle jelek nélkül utánna.

Ha vicceset írsz, úgyis tudja a másik, hogy az az. Minek ehhez jeleket írkálni.


A szerelemben az más, ha így beszélnek. De nem csak úgy, hétköznapi írások közben.


Na és a szájcsücsörítős, mellkidobós, "nekem van jobb telefonom vagy mellem" rész még mindig megválaszolatlan.


Régen nem voltak ilyen jelek, sem a 50-es 70-es években.

Mégis megértették egymás írását enélkül is.

2011. júl. 20. 03:03
 12/22 A kérdező kommentje:
Ezért jobb a múlt, mint a jövő. Hova tart a világ? Mi lesz még a fiatalokból. Bele se merek gondolni.
2011. júl. 20. 03:04
 13/22 anonim ***** válasza:

Nos igen , engem is elképesztően iritálnak azok a tizenéves lányok akik a tükör elött fényképezik a mellüket a pedofiloknak ( nos mivel te bőven a huszas éveidet rugod , nem hinném hogy a 16 éves kislányokra hajtanál ) Tehát amit elöszőr le írtál azok nem a 20 fölöttiekre vonatkozik.

A többi meg szűk látó körürűség

2011. júl. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
2011. júl. 20. 03:16
 15/22 anonim ***** válasza:

"A szerelemben az más, ha így beszélnek. De nem csak úgy, hétköznapi írások közben."

Most akkor beszéd, vagy írás?! :S

A 22 év fölöttiek meg tutira nem beszélnek így bárkivel, szóval úgy tűnik, hogy nagyon el vagy tévedve a korosztályt illetően! :S


"Na és a szájcsücsörítős, mellkidobós, "nekem van jobb telefonom vagy mellem" rész még mindig megválaszolatlan."

Ezek meg, ahogy tanult kollégám, Razzia is említette, 14-17 évesek, semmi dolgod velük!

Avagy hirdetést adtak föl, melyben bizonyos szolgáltatásokat árusítanak! Ez már jobban illene hozzád!

Mondanám, hogy úgy beszélsz, mint a nagyanyám, de ő azt mondja, hogy semmi baj a mai fiatalokkal, mindig átadják az ülőhelyet neki, segítenek fölrakni a buszra a csomagjait és kedvesen kérdezik a hogyléte felől!

De ha olyan okos vagy, akkor tudnod kéne, hogy amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!

2011. júl. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Valahol olvastam itt: A fiataloké a jövő. Akkor mihamarabb vége lenne a világnak, mert semmi perc alatt elpusztítanátok.


Az XD világjárvány. A mai fiatalok azt hiszik, övék a világ. Csak a szex, pia, drog megy nálluk. 17 évesen teherbe esnek és jön a gyámügy, mert a kis szüleik szórakozni vannak valahol, bekábítószerezve.

2011. júl. 20. 03:52
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem bírom a fiatalokat. Kész.
2011. júl. 20. 03:54
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem fényképezem magam mellet kilógatva!

Nem xD-zek állandóan, csak ritkán. Nem mondom, illetve írom azt, hogy puxxyy, jááj, stb. (most is csak a felsorolás miatt írtam), egyébként meg teljes mértékben irritál!


19L

2011. júl. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ugyan már, kedves Kérdező! Van köztük ilyen is, meg olyan is, ahogy a mi korosztályunkban is volt (most 25 éves vagyok, és jócskán vannak veled egyidős barátaim). Amikor 15 éves lettem, becsöppentem egy társaságba, ahol a második legfiatalabb voltam, mert a többiek akkor már fősulira jártak. Ha nem velük, akkor a kortársaimmal ittam és szívtam volna szét magam minden hétvégén. Nagyon sok tetkót csináltattam, volt, hogy a derékig érő, szőke, göndör hajamból tarajat vágattam, stb... és lám, mégis csak ember lett belőlem és most csinálom a második diplomámat (az egyiket természettudományos, a másik műszaki). Csak éppen nem felejtettem el, hogy mi is megbolondultunk tizenévesen! :)
2011. júl. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hidd el, lehet! A normális pasikra normális lányok ragadnak...
2011. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!