Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valahogy párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogy párt találni baráti kör nélkül?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, csak rokonaim meg ismerőseim, és nincs is igényem arra, hogy ezen változtassak. Ha a párkeresés szóba kerül, akkor viszont mindig azt mondják, hogy ki kell mozdulni blablabla. Értelemszerűen az ilyesmi egyedül nem működik. Van erre valami megoldás, vagy menjek el szerzetesnek?


27/F


2011. jún. 23. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyan ismerőseid akok eljárnak bulikba, stb. Egyszer kérdezd meg hogy elmehetnél-e velük, már csak bunkóságból sem fognak visszautasítani. Nem vagy kisfiú hogy nem engednek el stb.. Ott meg majd kialakul ez-az, esetleg megismersz egykét lányt is. :)


Sok sikert!

2011. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek a diszkók meg a kocsmák világa elég távol áll tőlem, és manapság ezeket szokták bulinak nevezni.
2011. jún. 23. 12:46
 3/24 anonim ***** válasza:
ha csaj kell szólíts le idegeneket és ne hordj szandált zoknival
2011. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb vok valamennyivel a kérdezőnél,de lehetetlen.Barátok nélkül semmi esély rá.170%-ig ugyanez a helyzet velem is.Több tucat kérdést raktam fel ide és mindre a válasz rá---KERESS BARÁTOKAT---,---MENJ SZÓRAKOZNI---.Valahogy a diszkók meg az ilyen helyek nem az én rezgésszintemen rezonálnak:D:D Ezeknek már több mint 1 éve,de azóta se tettem semmit és nincs is senkim.Vegyél 1 aranyos kiskutyát vidd le a parkba hátha 1csaj odamegy hozzád megismerkedsz vele.:s
2011. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, ahogyan a kérdező.


De a baráti társaság (amennyiben van) sem jelent sokkal biztatóbbat, mert akkor meg azért nem lehet ismerkedni, mert sokan körbevesznek. És pont azért nem jönnének oda. Szóval valahol veszett dolog ez.

26/N

2011. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Áruházak, parkok, kávézók maradnak. Viszont akkor nem elég beállni a csaj mögé és táncikálni egyet. Ide BÁTORSÁG is kell. Odamész, megszólítod, bemutatkozol, elmondod mennyire szimpatikus neked , elkéred valamilyen elérhetőségét esetleg megkérdezed , hogy van e kedve nyalni egy fagyit. Ha nem mersz ilyesmit megcsinálni akkor próbálj meg bulizgatni, az könnyebb de szerintem nehezebb normális lányt találni. Hajrá;)
2011. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hatalmas szerencsével. Milyen sokan vagyunk ebben a helyzetben...


20/l

2011. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 m4su válasza:
Ismerkedni akárhol lehet. Lehet, hogy elsőre néha hülyének néznek miatta, de egy idő után egész szórakoztató és ad némi magabiztosságot. :)
2011. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Működik egyedül is, csak akkor nem a buliban kell megpróbálni. Itt a nyár, rengeteg lány van kint a szabadban! Szólítsd meg őket, beszélj velük és minél többel! Ha esetleg csak egy barátság alakul is ki valamelyikkel, már akkor is megérteŰ! Ugyanis őáltala már megismerheted az ő barátait és barátnőit is, akik között már ott lehet a te leendő barátnőd is, vagy ha ott sem, akkor is eljárhatsz velük már akár bulizni is és akkor már ott futhatsz össze valakivel! Igen, tudom, beszélni könnyű, de gondolj arra, hogy "elhatározást követi a tett!"

Remélem segítettem! Sok sikert!

2011. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!