Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valahogy párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogy párt találni baráti kör nélkül?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, csak rokonaim meg ismerőseim, és nincs is igényem arra, hogy ezen változtassak. Ha a párkeresés szóba kerül, akkor viszont mindig azt mondják, hogy ki kell mozdulni blablabla. Értelemszerűen az ilyesmi egyedül nem működik. Van erre valami megoldás, vagy menjek el szerzetesnek?


27/F


2011. jún. 23. 12:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hasonló gondban vagyok és beszéltem erről a pszichiáteremmel. Ő azt mondta, hogy a hosszabb kapcsolatok döntő része olyan közösségekben alakulnak ki, ahol az emberek huzamosabb ideig vannak együtt: iskola, munkahely, és igen, baráti körök.

Nyilván sokkal könnyebb dolgod van egy olyan lánnyal, akivel van közös ismerősötök, mert ez számára egyfajta garancia, hogy nem vagy sz_aralak :) .

Persze megoldható egyedül is, de nehezebb.


Én azt javaslom (nekem is ezt javasolták), hogy próbálj "barátokat" szerezni, akiket pusztán azért tartasz, hogy legyen hozzáférésed a társadalmi hálójukhoz.

2011. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jó dolog ám parkban, vagy utcán megismerni embereket. Ha félősebb vagy, valami indokkal is odamehetsz (pl. mennyi az idő, vagy hogy mikor meg busz, ilyenek), utána meg már könnyű szóba elegyedni. Bele kell rázódni, és onnantól könnyen megy. Azért azt ne mond, hogy nem lenne jó néhány barát.. bár a lány is bevihet az ő körébe később. :) Sok sikert, és semmiképp se menj szerzetesnek! :D
2011. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Azért megnézném azt a sok hőscincért aki az utcán ismerkedést javasolja hogy valójában mekkora a bátorsága.

A mai paranoid világban az emberek gyanakvóak és bizalmatlanok egy vadidegennel szemben, s erről a védőfalról a legtöbbször visszapattan az ember.

34 ffi

2011. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hát igen. Az utolsó válaszban is elég nagy igazság van, az utcán nem lehet csak úgy odamenni bárkihez és leszólítani. Legalábbis én nem bírom elképzelni, hogy egy lány, aki éppen sétál az utcán, megy A-ból B-be intézni a dolgait pozitívan reagáljon arra, hogy odamegy hozzá egy fiú valami "Szia! Nagyon bejössz nekem! Megadod a számodat?... bla, bla..." szöveggel.


29 vagyok, nekem sincsenek barátaim, csak rokonaim és ismerőseim. Kezdek már belenyugodni ebbe az állapotba.

2011. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egy parkban ha odajönne valaki beszélgetni és tetszik megadnám a számom.
2011. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

00.38

És ha az az illető külsőre átlagos lenne neked, de nagyon jó lenne a humora és a stílusa, akkor is megtetszene?

2011. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
internetes társkereső:D :DDDDD
2011. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

ha már internet

[link]

2011. júl. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
itt keress magadnak valót :D(ez le maradt elözö válaszomból (utolsó))
2011. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
00:42, igen, ha még mély érzésű is akkor nyert ügye van. :)
2011. júl. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!