Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valahogy párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogy párt találni baráti kör nélkül?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, csak rokonaim meg ismerőseim, és nincs is igényem arra, hogy ezen változtassak. Ha a párkeresés szóba kerül, akkor viszont mindig azt mondják, hogy ki kell mozdulni blablabla. Értelemszerűen az ilyesmi egyedül nem működik. Van erre valami megoldás, vagy menjek el szerzetesnek?


27/F


2011. jún. 23. 12:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szoktak egyáltalán parkokban csak úgy egyedülálló lánykák mászkálni? Csak mert inkább párokat látni mindenütt.
2011. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nah, igen, és ha látok is egyedülálló lány, akkor milyen dumával menjek oda. Általában amivel meg lehet szólítani egy ismeretlent, arra azt mondják, hogy "uncsi". De akkor mégis hogyan. Vagy honnan tudjam, hogy nincs-e párja. Vagy az egy dolog, hogy jól néz ki, de mi van akkor, ha megszólítom és rájövök, hogy kilóg a szájából a kapanyél. Aah, gyerekek, ez az utcán leszólítunk ismeretleneket történet nem működik sztem. Itt tényleg hosszabb távú stabil ismerettségekre van szükség, és abból kisülhet valami. A sikerért keményen meg kell dolgozni. Hajrá mindenkinek, én is dolgozok ;)
2011. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23:24es vagyok. Miért azzal akartok odamenni egyből, hogy "Szia, van barátod? Nincs? Nagyon tetszel. Megismerkedünk?" Nem vagyok hőscinér, és igen, ettől tényleg vissza lehet riadni. De legyetek már olyan intelligens emberek huszonéves létetekre, hogy meg tudjátok fogalmazni nem tolakodóan a mondanivalótokat. Ha viszont tetszik a lánynak a fiú, akkor nincs "uncsi csevegőtéma". Amúgy meg mondhat bárki bármit, valahol el kell kezdeni. Nem kell az első lányban tuti befutót találni. Senki sem tapasztaltan jött a világra.
2011. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a különböző fesztiválok, kultúrális összejövetelek kitűnőek erre a célra. Az emberek ilyenkor általában nyitottabbak és könnyebben szóba elegyednek másokkal. Nyáron és kora ősszel rengeteg ilyen rendezvény van és persze sok lány is részt vesz rajtuk.
2011. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!