Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekünk miért ennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Szval nekünk enyhén ducibb,mackós pasiknak miért nehezebb párt találni?A belső érték már ennyire nem fontos?Vagy már ez egy veszett fejsze nyele h mi párt találjunk?
2010. aug. 11. 14:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy mennyire mackós.. Én pl. imádom, ha egy férfi nem vékony testalkatú, van mit fogni rajta. Leírnád a méreteid?
2010. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hát 187cm körüli magas és 107kiló:$
2010. aug. 11. 15:29
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz:), de tényleg! Viszont, ha szerinted tényleg ez a gond, próbálj fogyni(MOZGÁSSAL!)néhány kilót. Nem nagy dolog, ha elhatároztad magad. Én 173/106 voltam két éve, most 60. Ha nincsenek szervi bajaid, akkor hajrá.
2010. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"De nekem van,vagyis nem félek beszélni egy lányal.Elhívni fagyizni,vagy valahová"


Talán ez a probléma, meg az örökös önsajnálat, ami a kövér emberekre annyira jellemző..És ilyenkor jön az, hogy bezzeg a sok anorexiás k*csög( mert ugye manapság már az is anorexiás, aki normál alkatu)... Ha ennyire problémád van magaddal, hogy az még a magánéletedre is kihat, miért nem kezdessz el sportolni?

2010. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
15:36 egyáltalán szoktam szidni,lekötsögözni a normál testalkatúakat...a baráti társaságomban mind normálisan néznek ki,nem néznek le,hívnak mindenhova bulizni,nem sajnáltatom magam,stb...a kérdést sem azért tettem fel h sajnáltassam magam,csak kiváncsi vagyok..a mozgásról meg csak annyit h teszek érte,a másfél hónap alatt leadtam 9kilót szval...mind1,nyugodtan lehet ócsárolni meg stb,de ez csak egy kérdés volt
2010. aug. 11. 15:42
 16/22 anonim ***** válasza:
szerintem a netes ismerkedés nagyon csalóka. pont azért, amit leírtál, kérdező. mert az első pár beszélgetésnél a fantáziájára hagyatkozik a msáik fél (legalábbis akkor, ha nem adsz magadhoz az adatlapon egyértelmű fotót). és a csalódás után meg jön a lelépés. aki igy ismerkedik, az egy kicsit olyan, mintha piacon árulná magát. odajönnek,megkérdik, hogy "mikor szedték le az almát, hogyér' aggyák" és ilyenek, majd amikor közlik az árát, akkor elmennek. én is próbálkoztam így. és mégis... egy véletlen személyes találkozás, és el voltam veszve :) egy mackós pasival :)
2010. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Jó ilyet hallani:)De tényleg,nekem semmi más gondom nincs,csak a testalkatommal.Én úgy vettem észre h keresik a társaságom,minden nap hívnak valahova h menjek ide,menjek oda.Szval mondhatom az h központi ember vagyok,én vagyok a hangulat felelös:)

Aztán remélem nekem is így jön össze a dolog,és remélem pont egy nagy humor közepett:)

2010. aug. 11. 15:47
 18/22 anonim ***** válasza:
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a párom nagyon nagy dumás társaságban :) engem az első találkozáskor irritált :) eredetileg ugyanis a barátnőmnek udvarolt :) a barátnőm társaságában többször is találkoztunk. Ők nem jöttek össze, mi meg 1 évvel később már nagyon szerelmesek voltunk :) nagyon szenvedélyes és romantikus, és mindig mosolyog, engem elsőre ezzel vett le a lábamról (miután az első találkozást túléltük :D)
2010. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

hihi:Dlehet h itt is ez áll fent:DÉn feszt vigyorgok,nevetek:D

A szenvedélyesség..arról meg sokat ábrándoztam h milyen lenne pl az első közös este,stb:$:)

2010. aug. 11. 15:58
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem, nem ilyesmire gondoltam. Hanem arra, hogy bókolt :) néha már-már túlzásba is vitte, olyankor megfedtem érte :D és táncoltunk az utcán (mindenki furán nézett ránk) :) és láttam a szemében a szerelmet és a vágyat :) méghozzá úgy, hgoy nem volt tolakodó vagy erőszakos :)
2010. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!