Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekünk miért ennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Szval nekünk enyhén ducibb,mackós pasiknak miért nehezebb párt találni?A belső érték már ennyire nem fontos?Vagy már ez egy veszett fejsze nyele h mi párt találjunk?
2010. aug. 11. 14:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ezt kérdezhetnék a ducibb nők is:)
2010. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kisebb az önbizalmatok, az az egyetlen baj.
2010. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Van sok olyan nő akiknek az ilyen mackós pasik jönnek be (:
2010. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

mert sok nő, ahogy sok pasi, nem használja az eszét és a lelkét, csak majmolja a hülye divatmajmokat. Emiatt lenézik a nem anorexiás nőket és férfiakat is :S

Az én párom mackós, és imááááááááááádooooooooooom :)

és együtt szoktuk énekelni a Madagaszkár 2-ből a Moto moto dalát :D :D :D

2010. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De nekem van,vagyis nem félek beszélni egy lányal.Elhívni fagyizni,vagy valahová.De ha arról van szó h legyen köztünk egy kicsit több akkor inkább csak barát:/
2010. aug. 11. 14:56
 6/22 anonim ***** válasza:
És duci lányoknál próbálkozol, vagy őket nem szereted? :)
2010. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát nekem még nem sikerült találni,vagy ha találok is az ország másik végén lakik:S

14:56 meghallgattam,hát ez nagyon nagy:)

2010. aug. 11. 14:58
 8/22 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek megadom a lehetőséget..nincs bajom a duci lányokkal,de tényleg mivel énis egy kicsit az vagyok.Csak adjanak ők is magukra...szval h ne legyenek igénytelenek.Én is próbálok mindent megtenni hogy ha már az alakom nem az igazi,legalább nem tünjek lustának,trehánynak:)
2010. aug. 11. 15:00
 9/22 anonim ***** válasza:
sztem amikor döntés van ott h ez most barátság v szerelem lesz akkor nem adsz egyértelmű jelet erre, mert ha simán barátkoznak veled akk érdekes és vicces lehetsz. sztem ez lehet a probléma csak
2010. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát humorral,nevettetésel próbálom kompenzálni a testi adottságom.De én próbálom kimutatni h nekem nagyon is h kell..de volt olyan h neten ismerkedtem,megmutattuk egymás képét,akkor még beszéltünk egy kicsit,aztán elment.Azóta sem beszéltem vele...akit meg kérdeztem h milyen emberre számított,azok mind azt mondják h az a kigyúrt,meg nem tudom milyen csávót képzelnek el...valamelyiknek tetszek,de javarészt mind azt csinálja amit az elöbb írtam:/
2010. aug. 11. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!