Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek még, segítség már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, segítség már nem bírom?

Figyelt kérdés
Pont egy éve szakított velem a barátom. Azóta sem tudtam túl tenni magam. Pedig próbáltam egyedül, próbáltam mással, de egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Vele fekszem, vele kelek, és már nem bírom. Ilyen nem létezhet, egy év alatt sem tudok elfelejteni valakit aki ilyen csúnyán átvert. Mit csináljak, mit tegyek hogy elmúljon? Vagy ez már nem fog? De én ilyen fájdalommal nem tudok és nem is akarok élni, akkor inkább az öngyilkosság...
2010. aug. 8. 23:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2010. aug. 9. 09:32
 22/29 anonim ***** válasza:

00:04

Kíváncsi vagyok velem mit kezdenél. A szex eleve nem érdekel. Mi mással tudnál hatni rám?

2010. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mért kell szemétkedni szegénnyel? Ha olyan okosak lennétek, mint amilyennek mutatjátok magatokat, tudnátok, hogy az érzés attól érzés, hogy nem irányíthatod. Nem úgy megy, hogy azt mondom, leszarom a szemetet és le is szarod. Azzal meg, hogy itt jártatjátok a szátokat, hogy milyen szerencsétlen szegény, piszkosul nem segítetek semmit. Ne legyetek már ekkora balherék!
2010. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

11:46-nak nagyon köszönöm, ez jól eset.

De a többieket is megértem, fordítottam helyzetben lehet hogy én se tudnék mást mondani mint hogy erősnek kell lenni, és nem sírni egy ilyen pasi után.

De sajnos ez van, bárcsak egy varázs ütéssel elintézhetném, de nem megy.

És tudom hogy ti sem tudok csodát tenni, nem is azért kérdeztem itt, hanem hát ha van valakinek valami tippje mi segíthet. Őszintén szólva az én köreimbe már nem is merek erről beszélni, annyit hallgatták már, a legtöbben úgy tudják rég túl vagyok rajta, hónapok óta szoba sem hoztam, és nem is akarom hogy tudják milyen "gyenge és lúzer" vagyok.

2010. aug. 9. 14:36
 25/29 anonim ***** válasza:

de tudatosan, ha tényleg erre rendezkedik be az agyad, akkor lehet. Mármint felsorakoztatni a hibáit, a rossz emlékeket amiket okozott. Én ezt tudom tanácsolni, én is ezt a taktikát használtam.

Egyébként meg azért tartottalak gyengének, mert ilyen hülyeségekre is gondoltál már mint az öngyilkosság! egy hülye pasi sem éri meg, majd találsz előbb utóbb olyat akit megérdemelsz, hidd el! nem szabad feladni. Felháborító, hogy ki tudják készíteni a nőket lelkileg. Ne hagyd magad, már csak azért is légy erős!

2010. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, én azt hiszem lemaradtam valahol, de hol írta azt a kérdező, hogy őt kikészítették? Azt írta, hogy elhagyták.
2010. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Írtam privit.. légyszi nézd meg, és ha gondolod, válaszolj...
2010. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
csúnyán átvert, öngyilkosság, nem bírja kiverni a fejéből...nekem ezek elég "kikészítés" gyanúsak
2010. aug. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem jelent kikészítést. Ez csak annyit jelent, hogy a nő kikészült
2010. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!