Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség nem bírom tovább?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség nem bírom tovább?!

Figyelt kérdés

A 3 éves kapcsolatom darabokra hullik

Mindig csak a veszekedés mert szemét vagyok vele mert wowozik

Ma írt levelet amiben azt írta hogy azt akarja hogy olyan legyen minden mint régen

én visszaírtam a levélre és mondtam neki hogy írtam

Erre akkor nézte meg amikor 3óra mulva megkérdeztem hogy na elolvasta-e

Egyértelmű hogy nem érdeklem nem?

Mégis letagadja,hazudik,és mindent úgy csinál hogy én legyek a hibás

3 hete nem találkoztunk megkérdeztem tőle hogy egyedül volt jobb vagy úgy lett volna jobb ha velem tölti

Azt mondta hogy EGYEDÜL

Az állítólagos barátaim sincsennek mellettem, hogy megvigasztaljanak

Elegem van,legszívesebben nem akarnék élni

segítsetek mit csináljak???:'(


2010. júl. 17. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egy ilyen játékfüggő kockával sosem fogsz tudni egy normális kapcsolatot kialakítani.beszéld meg vele hogy hogy érzel,nem levélben,hanem négyszemközt,személyesen.
2010. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Be akartam lépni a wowjával mert nekem is van ott egy karim megadta a jelszót,nem működött,utána láttam hogy arra változtatta meg amit mondott,és letagadta

A szülei is megmondták neki hogy nem törődik velük,énis

Azt hozta fel mentségül hogy a haverok(wowosok is)nem mondják

Hát normális ez??

2010. júl. 17. 23:43
 3/14 anonim ***** válasza:

UHH jobb is ha ott hagyod, ez egy büdös kocka


17f

2010. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

igen a wow butít, elnyom, romból...

erre az egészre annyi lenne a megoldás hogy hagyja abba a wow-ot (gondol ez azóta van mióta játszik vele) valamit próbálj meg fertőzd meg a gépét eg vírussal vagy nemtom ilyenkor könnyü okosnak lenni de én tuti valamit a géppel kezdenék ha kell neked a csávesz :)de egyszerüen megmondhatod neki azt is hogy vagy ez a szar vagy én és ha azt választja akkor teljesen idióta és hagyd ot a fenébe

2010. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

előző


ha a játék fontosabb egy nőnél akkor lője fejbe magát...

2010. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én ismerek egy srácot,18éves,és évek óta a wow előtt ül,fel se áll enni se nagyon,meg pattog ha szólnak hozzá.nem lehet neki parancsolni.
2010. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát bakker. Ez a WOW mitől ilyen függősítő dolog? De komolyan, sose láttam még amúgy...de ha már south park is kifigurázta:...

Egyébként te csaj. Ez a kapcsolat egy ***r

2010. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodj el, hogy te mit vársz ettől a kapcsolattól? Azt senkitől nem várhatod, hogy megváltozzon. Így ahogy van el tudod vele képzelni az életed?

Az, hogy esetleg nélküle nem az megszokás és idő kérdése csak...

2010. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én melletted vagyok ;)

szerintm hagyjátok az egészet szeretkezzen a géppel

és jegyezd meg a szerelem öl butít romokba dönt (nagyszázalékban) de ez a wow esetében mindig igaz

beszéljétek meg remélem segítettem

2010. júl. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Wow fogja mosni a szäros gatyádat egy idő múlva, ha majd anyád nem lesz?


Tedd fel neki ezt a kérdést. Amúgy is ki a fenének van pénze ebbe a rossz helyzetben kiadni totál felesleges pénzeket on-line játékra??? Azért megnézném miből él a kockusz!!! Kíváncsivá tett. Ha az apja vagy a testvére lennék tuti oda mennék rálépnék a nagy piros gombra (6-os elosztó) és kikapcs!!. Mondva nah huzzál ki füvet nyírni, takarítsál tegyél valamit a ház körül. Gondolom milyen trehány lehet?>>> Szärcsimbókos segglyukszőrzet, hulló 4-5 centis kunkori fanszőrzet vegyítve 2 hetes gecível irtó fincsi túrós csusza a farka alatt.... Kb ilyennek nézem ki Őt.


Hagyd ott ez parancs!


20/F

2010. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!