Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség nem bírom tovább?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség nem bírom tovább?!

Figyelt kérdés

A 3 éves kapcsolatom darabokra hullik

Mindig csak a veszekedés mert szemét vagyok vele mert wowozik

Ma írt levelet amiben azt írta hogy azt akarja hogy olyan legyen minden mint régen

én visszaírtam a levélre és mondtam neki hogy írtam

Erre akkor nézte meg amikor 3óra mulva megkérdeztem hogy na elolvasta-e

Egyértelmű hogy nem érdeklem nem?

Mégis letagadja,hazudik,és mindent úgy csinál hogy én legyek a hibás

3 hete nem találkoztunk megkérdeztem tőle hogy egyedül volt jobb vagy úgy lett volna jobb ha velem tölti

Azt mondta hogy EGYEDÜL

Az állítólagos barátaim sincsennek mellettem, hogy megvigasztaljanak

Elegem van,legszívesebben nem akarnék élni

segítsetek mit csináljak???:'(


2010. júl. 17. 23:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem a játék hibája,az ember ül le és játszik,a játék nem kényszeríti.Szerintem próbáld megbeszélni vele,meg kell változnia különben semmi értelme.A gyerekes vírussal fertőzd be a gépét és hasonló megoldásoktól tekints el,ha nem változik,akkor ennyi,szakíts vele,keres egy normális pasit.
2010. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Heh, de gáz. Én is wowozotam egy darabig, de csak azért, mert nemvolt jobb elfoglaltságom... Aztán már közelébe se mennék xD

Sztem idő kérdése és változni fog(a végelgyengülés is egy változás).

2010. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

hány éves vagy? mond meg neki hogy www.elitepvpers.de-ről szedjen egy hülye botot és akkor több ideje lesz rád

ha meg nem tudja beállítani nem érdemli meg se a wow-ot se téged se a családját

19 f (amúgy utálom a wow-ot)

2010. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha fontosabb neki a wow, qrvára megérdemli. Hagyd ott a pitsába, tudod, mennyi facér normális srác van? Néhány hét alatt találhatsz magadnak új pasit, néhány hónap alatt jobbat is.
2010. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!