Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek még, segítség már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, segítség már nem bírom?

Figyelt kérdés
Pont egy éve szakított velem a barátom. Azóta sem tudtam túl tenni magam. Pedig próbáltam egyedül, próbáltam mással, de egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Vele fekszem, vele kelek, és már nem bírom. Ilyen nem létezhet, egy év alatt sem tudok elfelejteni valakit aki ilyen csúnyán átvert. Mit csináljak, mit tegyek hogy elmúljon? Vagy ez már nem fog? De én ilyen fájdalommal nem tudok és nem is akarok élni, akkor inkább az öngyilkosság...
2010. aug. 8. 23:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

az ilyen férgek miért mindig a gyenge, mimóza lelkű nőket találják meg? az én utcámba jönne egy ilyen faszi, 2 hét együtt járás után egy nyivákoló kis ganajkupacot csinálnék belőle, aki a saját árnyékától ordítani fog félelmében...

Legyél már erős!!!!!!!!!!!!!!!!!!! komolyan, így sosem fognak tisztelni! Légyszi, olyan rossz olvasni, hogy a legtöbb nő ilyen kis béndzsa

2010. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
23:55 igaza van, és ha ez történne velem nem várnám el h mindenki a pi-csámat nyalja hanem talpraálnék és élném tovább az életet boldogan. Te nem fogod, mert hülye vagy, ez nem máson csak rajtad múlik.
2010. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

"kívánom hogy te sose legyél reménytelenül szerelmes, és ha még is, akkor kívánom hogy sokan támogassanak, és ne azt kapd amit én tőled..."

Bocsi, de voltam már reménytelenül szerelmes, csak már a kis tököm teli van azzal, hogy aki összevissza megcsalt, átvert, évekig sír utána az exe, aki meg rendes, nem cseszik ki a csajjal, az meg nem is kell. Mert ez így szokott lenni.

2010. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Én nem értem mért kell így letámadni.

Mint írtam sok mindent megpróbáltam már. Pörgött az életem az egy év alatt, események, pasik, bulik, vizsgák, eredmények...

És kemény csaj vagyok, épp az a baj, hogy mindig én szakítottam, mindig én uraltam helyzetet, én irányítottam most viszont először az életembe teljesen elveszve és kilátástalannak érzem a helyzetem.

Ítéljetek el ezért.

2010. aug. 9. 00:10
 15/29 A kérdező kommentje:
És előfordul hogy a rossz emberbe szeretünk bele. És igen körülöttem is van 2 olyan személy aki körül rajong, és megszakad a szívem hogy nem tudom viszonozni az érzelmeiket, pedig pontosan átérzem, és ha csak fele ennyit kapnék egy olyantól akit én is szeretek, akkor én lennék a világ legboldogabb embere, de sajnos nem mindig mi határozunk az érzéseinkről.
2010. aug. 9. 00:13
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

én nem ítéllek el, de ne mondd, hogy kemény csaj vagy, ha egyáltalán az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejedben. Mert ez nem erősség.

És sokak azért támadnak le, mert érthetetlen és ellenszenves, hogy egy olyan miatt aki bántott és nyilvánvalóan egy sz@rember, képes vagy tönkretenni magad.

Remélem sikerül túl lenned! tényleg, szívből.

2010. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
te magad is belátod, hogy csúnyán bánt veled. Na ez már jó jel, akkor szépen gyűjts össze minden olyan apró kis rossz emléket amit megtett veled. Vedd elő a logikát! az érzelmeket hagyd most a fenébe, gondolkodj racionálisan. Boldog lennél te újra mellette? nem. Megbántott, megalázott, átvert? igen. Nem vagy mazochista. Sorakoztasd fel az érveket, és ismételgesd magadban, valahányszor eszedbe jut a haspi, a rossz emlék fog eszedbe jutni, és egy idő után majd belátod, hogy hülyeség volt az egész "oda vagyok érte" dolog.
2010. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
valóban lehet hogy mégsem vagyok olyan kemény mint hittem magam, de akkor mondjátok meg mit tegyek, csöndbe üljek és várjam még pár évig hogy elmúljon?
2010. aug. 9. 00:17
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a büszkeségednek fáj.
2010. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2010. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!