Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek még, segítség már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, segítség már nem bírom?

Figyelt kérdés
Pont egy éve szakított velem a barátom. Azóta sem tudtam túl tenni magam. Pedig próbáltam egyedül, próbáltam mással, de egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Vele fekszem, vele kelek, és már nem bírom. Ilyen nem létezhet, egy év alatt sem tudok elfelejteni valakit aki ilyen csúnyán átvert. Mit csináljak, mit tegyek hogy elmúljon? Vagy ez már nem fog? De én ilyen fájdalommal nem tudok és nem is akarok élni, akkor inkább az öngyilkosság...
2010. aug. 8. 23:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom de ez az öngyilkos leszek duma már sokaknak a könyökén jön ki{-_-'}.Miért,mit csinált,hogy szakítottatok?Nem kell az öngyilkosságon gondolkodni,idővel elmúlik,van akinél több évig is elhúzódik,de ha nagyon padlón vagy,akkor pszihológus vagy ingyenes lelkisegély telefonon.
2010. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság telejsen felesleges! Az, hogy így érzel természetes, mert én a volt barátomat 2 év után tudtam teljesen elfelejteni úgy, hogy társaságba jártam, buliztam és a tanulásra figyeltem, majd jött a mostani barátom és teljesen elfelejtettem az illetőt. A lényeg, hogy élned kell tovább az életedet úgy ahogy elötte és akkor minden rendbe jön. Gondolom neked is ő volt az első komoly kapcsolatod!?
2010. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hogy vert át? mit csinált? miért lett vége?
2010. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, én is másfél évig voltam szerelmes a tanáromba, mire sikerült kivernem a fejemből. Ugyanígy éreztem, mint ahogy te leírtad. Találkozz vele megint, lásd meg újra, hogy milyen g*ci is ő. Ha megutálod, sikerülni fog.
2010. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Miért szerelmes mindenki az exébe? Nem értem!
2010. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A szívfájdalmat csak az idő múlatja. Kinek több, kinek kevesebb. Öngyilkosságot felejtsd el és inkább keress valakit akivel beszélgethetsz.Pl. barátokat. Végső soron én is beáldozhatom magam:)
2010. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy h_lye vagy. Olyan után sírsz, aki át__szott. Megérdemled, hogy ezek után szenvedj.
2010. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hátha egy bosszú segítene lezárni.
2010. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ő volt a második nagy szerelemem, együtt terveztük a jövőt, magyarázott nekem esküvőről, gyerekről. Én meg naiv módon minden szavát elhittem. Aztán napokra eltűnt, és már csak egy email jött, hogy szép volt, jó volt, de ennyi volt.

Aztán ismerősökön keresztül megtudtam hogy már rég egy másik lánnyal (vagy lányokkal) is kavart. És ezt a köreiben nem is titkolta. Megalázott egy csomó ember és közös ismerős előtt. Ennek ellenére nem tudom elfelejteni, sem megutálni. Vagy is persze utálom, de még is szeretem. És szégyellem ezt mondani de még újra kezdeni is képes lennék vele...

2010. aug. 9. 00:00
 10/29 A kérdező kommentje:
23:55, kívánom hogy te sose legyél reménytelenül szerelmes, és ha még is, akkor kívánom hogy sokan támogassanak, és ne azt kapd amit én tőled...
2010. aug. 9. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!