Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már tovább! SEGÍTSÉG...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már tovább! SEGÍTSÉG! Mit tehetnék hogy vége legyen?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy fiúba nagyon aranyos jóhiszemű embernek ismertem meg.Nagyon jól megvoltunk kb 1 hónapig.Utána jöttek a gondok..de még elviselhető volt.Úgy volt h lefekszünk egymással,de nem találkoztunk 3 hétig mert nem engedték el a szülei.És egyszer azt látom hogy levette az msn kiírást és helyére egy másik lány nevét írta ki.Ráírtam h mi ez mondta h nézzem meg iwiwemet és ott állt egy levél amiben szakított velem. Hát mit ne mondjak a szívem összetört rohantam barátnőmhöz és annyira sírtam hogy össze estem alig bírtam haza menni.Kb 1 hónapja folyton ez megy hogy "mit csináltam rosszul mit kellett volna tennem hoyg ne így legyen".És volt pofája rámírni msn en hogy szőke-e a hajam és hogy van -e már azóta pasim...Most meg azért írt rám h hallotta hogy összejöttem egyik ismerősével és h kiröhögte akivel állítólag összejöttem...

-Lényeg az hogy egyszerűen nem tudom mit csináljak:'( már nem bírok nagyon magam alatt vagyok 1 hónapja folyton sírok és nem hagy békén folyton jön a hülyeségeivel és mindent megtesz h valamivel piszkáljon belém kössön és kicikizzen.

NEM BÍROM TOVÁBB KÉRLEK SEGÍTSETEK :'((de légyszives csak normális válaszokat)

13/l és a pasi 16/f


2009. dec. 14. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
msn n meg mindenféle internetes vackon lehet tiltani, ez eddig egyértelmű. személyesen meg kerüld el ha teheted és ha a közelben van se törődj vele. ne hagyd hogy piszkálni tudjon!
2009. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nyugi, elmúlik :)

13 évesen előtted a világ és az élet - jön a következő "nagy szerelem" és már el is felejtetted a csalódást. (persze, jónéhány "nagy szerelem" el fog még múlni, amíg találkozol az igazival..)

2009. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
bocs h offolok DE: 13 éves vagyok, és a szexet tervezgettétek? hováá fajul ez a világ, te jó isten? 20/L
2009. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*vagy nem vagyok
2009. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem szexeltetek, mert akkor most feljelenthetnéd a rendőrségen.
2009. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris 1 hónapig voltatok együtt. (ez közelsem szerelem)

Másodszor 13 éves vagy még gyerek.

Hagyd a francba azt a f...t Nem éri meg miatta bánkódnod.

Nézd levegőnek ne foglalkozz vele mit mond.

2009. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mia fenének beszélsz vele? Magadból csinálsz h*lyét. A tetves msn-rő meg töröld/tiltsd le. Minek még a bajt tetézni. Nem jöttél még rá? Hagyd a fenébe, és ne kezdj ki sokkal idősebbekkel még ennyi idősen, mert át és/vagy meg fogtnak B*szni.
2009. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez izgalmas. Mit követtél el a srác ellen? Csak úgy spontán nem szokás baszogatni mást...Bár nagy az isten állatkertje. Az a tanácsom mint a többieknek, tiltsd le, kerüld el, akkor egy idő után megunja.
2009. dec. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket jobb helyeken úgy hívják, hogy pedofil, és 3 év börtönnel, de minimum heréléssel kell büntetni. (Aki fiatalkorút ront meg vagy akar, az pedofil, tehát erről nincs értelme vitát nyitni.)


A kérdezőnek: Nagyon sajnállak, hogy ilyenbe keveredtél. 13 évesen még kerülj minden ilyent! Ne akarj lefeküdni senkivel. Tulajdonképpen szerencséd volt, hogy még nem történt semmi, mert akkor életed végéig hordozhatnád annak a súlyát, hogy a szüzességed egy ilyen bunkó fasszal vesztetted el.


MSN-ről meg tiltsd le a francba. Még jobb lenne, ha szólnál apukádnak, elmondanál mindent és ő megtenné a szükséges lépéseket, de ezt úgy sem fogod megtenni. :(


Remélem, mielőbb kihevered.

2009. dec. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Há nem az érfelvágás most a divat?
2009. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!