Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már tovább! SEGÍTSÉG...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már tovább! SEGÍTSÉG! Mit tehetnék hogy vége legyen?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy fiúba nagyon aranyos jóhiszemű embernek ismertem meg.Nagyon jól megvoltunk kb 1 hónapig.Utána jöttek a gondok..de még elviselhető volt.Úgy volt h lefekszünk egymással,de nem találkoztunk 3 hétig mert nem engedték el a szülei.És egyszer azt látom hogy levette az msn kiírást és helyére egy másik lány nevét írta ki.Ráírtam h mi ez mondta h nézzem meg iwiwemet és ott állt egy levél amiben szakított velem. Hát mit ne mondjak a szívem összetört rohantam barátnőmhöz és annyira sírtam hogy össze estem alig bírtam haza menni.Kb 1 hónapja folyton ez megy hogy "mit csináltam rosszul mit kellett volna tennem hoyg ne így legyen".És volt pofája rámírni msn en hogy szőke-e a hajam és hogy van -e már azóta pasim...Most meg azért írt rám h hallotta hogy összejöttem egyik ismerősével és h kiröhögte akivel állítólag összejöttem...

-Lényeg az hogy egyszerűen nem tudom mit csináljak:'( már nem bírok nagyon magam alatt vagyok 1 hónapja folyton sírok és nem hagy békén folyton jön a hülyeségeivel és mindent megtesz h valamivel piszkáljon belém kössön és kicikizzen.

NEM BÍROM TOVÁBB KÉRLEK SEGÍTSETEK :'((de légyszives csak normális válaszokat)

13/l és a pasi 16/f


2009. dec. 14. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy idősebb tagot és veresd meg vele a kis hülyegyereket. (16évesen nem hívnám "pasinak", pláne ha ekkora tahó)
2009. dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pasik szokj hozzá. Ez az első csalódásod, azért akadtál ki ennyire. Még gyerek vagy a srác, meg három év előnyben van veled szemben és most ezt használja ki. Már előttem is írták, szakíts meg minden kapcsolatot a sráccal és amúgy jobb lenne, ha a szerelmi bánatodból a tanulásba menekülnél, így nem érhet csalódás, és egy intelligens lányt nehezebb megvezetni...Most amúgy is a tanulásnak kellene fontosabbnak lennie, hiszen ezen múlik a továbbtanulásod...Ne siettesd elveszteni a szüzességed, 13 évesen odaadtad volna magad egy hónap után?!... Ráadásul egy ekkora lúzernek? Állítom, hogy nincs is barátnője, csak ezzel is le akar alázni Téged. Ezt a pasit eszedbe ne jusson visszaengedni a közeledbe! És lehetnél erősebb is...Ennél a csávónál csak jobbat találhatsz magadnak!!!
2009. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nem 1 hónapig voltunk együtt csak addig volt jó minden :S

egyébként megvolt a tiltás meg minden :S

2009. dec. 15. 22:27
 14/14 A kérdező kommentje:
de ... van csaja városunk legnagyobb ribanca :S összeillenek...ma beszéltem vele azt mondja azé "piszkál" me " jó sokkolni engem" de nem nagyon érdekelt csak röhögtem rajta ..és látszódott rajta h idegesíti hogy semmibe vettem...am a szüzességről csak gondolkoztam róla nem hiszem sőt biztos is hogy nem "adtam" volna neki oda..csak szerencsére előbb szakított velem
2009. dec. 15. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!