Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még ilyen lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok? Vajon miért lett ilyen a női társadalom?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre hogy szinte teljesen eltűntek azok a lányok akik nem olyan "üresek". Lehet velük beszélgetni egy fiúnak is. Nem ilyen díszp*csa, meg aki olyan felnőttnek hiszi magát már 15 évesen hogy hűha mennyire megtapasztalta már az élet pofonjait. Akiben van érték ami vonzza a fiút nemcsak a lyuka. Pl nekem kevés olyan lány van akivel önfeledten tudok dumálni hülyülni és élvezem a vele töltött időt nem pedig az van hogy észreveszem hogy igazából unom csak valamiért a lány ugye vonza a fiút :D

Miért kell majdnem minden lánynak nagyképűnek lennie és így nyíltan lealacsonyítani a fiúkat hogy ők mind csak széttörik az ő kicsi szívüket meg stb , mikor mindenki úgyis tudja hogy a két fél nem lehet meg egymás nélkül akkor miért kell mégis ? Pl egyes facebook csoportoktól amik nyilvánvalóan lányoknak "készült" kiráz a hideg és csak szánalmat érzek :D Persze legyen azért jófej ne ilyen full antiszociális könyvmoly. És mindezek mellett azért törődik is magával. Irigylem azokat akik találnak ilyeneket :D

Ki mit gondol, nekem vannak csak hülye nézeteim vagy mindenki kb ilyenekre vágyna?


2010. júl. 24. 21:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Igen, én is a médiával értek egyet. A TV-ben látják, hogy az a menő, ha a szemedbe fésülöd a hajad, harminc kiló vagy tizenhat éves létedre, mindenféle tapadós, csili-vili (de lehetőleg pink!) ruhában jársz, és kacérkodsz a fiúkkal. Mert akkor vagy menő csaj.

Én sose voltam ilyen, a rózsaszínt, a szoknyákat nem szeretem, a tapadós cuccokat se. Nem fiús lány vagyok, de azért olyan kibebaszott nőies se, mint mostanában a tinik. 13 éves létemre nem akarok cigizni, piálni, szexelni és nem keresem a nagy Őt minden megismert fiúban.

De azért azt is megemlíthetjük, hogy a legtöbb fiú mostanában milyen felszínes, és nem is a "saját feje után megy", hanem inkább a farka után.

Szóval csoda, ha találsz normális tinit a mai világban.

2010. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!