Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes, nézz be. Én maradtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes, nézz be. Én maradtam le, vagy a társadalom haladt sokat?

Figyelt kérdés

Egy olyan dologra szeretnék választ kapni, ami már régóta foglalkoztat...

Figyelgetem a mai fiatal lányokat, és a következőket vettem észre:

1.Erőteljesen dominál a pénz

2.Az érdekek dominálnak (legyen pénze, autója, stb)

3.Ezek a "csupaszcsigák" előnyben vannak, a felfújt 42-es kezükkel

4.Már nem olyan fontosak a személyiségjegyek (kedvesség, törődés, odaadás, figyelem, bizalom) ismerkedésnél

5.Számít a méret, nem is kicsit, akinek kissebb, kialázzák a világból

6.Mind1, hogy mennyire bunkó, tapló, köcsög, drogos a pasi, a lényeg, hogy tudjon b@szni, jól nézzen ki, hogy legyen mivel hencegni a bnőinek


Nagyjából ennyi, szerintetek fog javulni a mostani helyzet? Feledésbe merülnek a régen értéknek tartott dolgok, és felváltják a mostaniak. Mind1, hogy a srác kúltúrálatlan, nem tud írni sem, a verbális képessége a föld alatt, annyi humor szorult belé, mint a relativitás elméletbe, ha jól néz ki... Sajnos ezt veszem észre a 14-20 éveseknél... Hová lesz így a világ? Vagy csak engem idegesít a dolog? Tisztelet a kivételeknek...

-ReapeR-23/F


2009. máj. 18. 04:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

azt nem lehet tudni hogy fog e javulni a hejzet,de az biztos hogy vannak meg ojan lanyok akiket egyaltalan nem erdekel a penz stb;hanem jobban erdekli az hogy a fiu belsoleg mijen.

az igaz hogy a tobbseg ojan ahogy te mondtad es igazad is van ez telleg idegesito hogy a legtobb azt nezi hogy jol nezzen ki,sok penze legyen,a meret nagy legyen,jo kocsi meg ijenek;szoval nem vagy egyedul ezzel

16/L

2009. máj. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

jah es szerintem ez nem fog javulni sot mind inkabb rosszabb lessz

(elso valaszolo voltam)

2009. máj. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Szia! Én egy 16 éves lány vagyok, és tudod, hogy mi a szomorú? Hogy az osztálytársaim pontosan ilyenek. Ilyen kérdéseken én is nagyon sokat szoktam gondolkozni, és én sosem jutottam még értelmesebb válaszra annál, hogy: nem, nem fog. Ez csak egyre rosszabb lesz. Gondold el, ezek, akik most így élnek, hogy az dominál nekik, hogy egy férfinak mennyi pénze van, ami különösen ebben a korosztályban gyomorforgató, na ők fogják felnevelni a következő nemzedéket. Tehát semmi értéket, erkölcsöt nem fognak továbbadni a gyerekeiknek, hiszen bennük sincsenek meg ezek, a gyerekeik nem lesznek tanultak, műveltek, hiszen ők maguk sem azok, ők mindent megengedhetnek maguknak, most egy iskolai példával élve, sosem tanulnak, mert helyette inkább mászkálnak a városban, és kelletik magukat, pedig nem hiszem, hogy belehalnának egy-két óra tanulásba, szereznének némi műveltséget, ami nem ártana nekik. Azt hiszik, hogy a pénz (mert figyeld meg, ezek közül sokan gazdag szülőkkel rendelkeznek - > a többségük elkényeztetett) feljebb emeli őket, és sajnos mivel egyre több embernek ez a felfogása, ez így is lesz.

Mondok neked egy példát a többi tételed igazolására. Az egyik osztálytársam fogszabályzót kapott, és sírt, tudtuk, hogy hiú, a barátnőim többsége naivan vigasztalta. Később egy kedves fiúbarátom felvilágosított, hogy az osztályban ő hallotta, hogy miért is zavarja a lányt ennyire a fogszabályzó. Mert így nem tud sz*pni. Ez a lány egyébként undorítóan néz ki, szerintem. Kiül az arcára, hogy milyen ember. 17 éves, tehát erősen beletartozik a kategóriába. Ja, és hogy teljes legyen a kép, a barátja elég gazdag, és 'menőnek' számít, és elég exkluzív ajándékokat kap tőle. Ezek szerint mégiscsak sikerült azt a sz*pást megoldani... Természetesen a legutóbbi LV (nem írom le, mert hírdetésnek számítana) pénztárcáját végigmutogatta az összes létező lánynak az osztályban, és a 16-18 éves lányok arról beszélgettek, hogy nekik is ilyen barát kéne. Arról nincs információm hálaégnek, hogy mennyire tud b*szni az illető, ugyanis az ilyenekre igyekszem nem odafigyelni. Csak nevetek rajtuk, amikor a nagy élettapasztalatukkal megtűzdelt vihorászásaikat hallgatom.

Most nem akarok azzal jönni, hogy én kivétel vagyok, mert a megjelölt kategóriába tartozom tulajdonképpen, csak éppen nekem már az kellemetlen, ha a barátom meghív enni (nem tudom, miért egyébként, talán pont azért, mert nem akartam sosem, hogy a barátom azt higyje, élősködöm rajta), nemhogy még több százezres ajándékokat fogadok el tőle...Én egyébként csak azt nem értem, hogy például egy 16 éves fruska miért várja el, hogy a kb. vele egyidős barátjának sok pénze legyen? Nem gyereket kell eltartania... Sajnos eljutottam oda, hogy szégyellnem kell, hogy ezek közé tartozom, de majd az idő igazol engem, és azokat is, akiknek ugyanez a "szerepe" ebben a sekélyes rétegben.


Még annyit fűznék hozzá (túl sokat írtam már így is), hogy nekem ezek az értékek számítanak. Nem érezném jól magamat egy olyan sráccal, aki lehet, hogy jól néz ki, de egyszerűen kultúrálatlan, műveletlen. Nekem is biztos vannak helyesírási hibáim, amiket észre sem veszek, de engem idegesítene, ha nem tudna helyesen írni. Természetesen ha nem a tanulatlanságából fakad, akkor pedig nem fogom kicikizni. De engem taszítanak a különféle, lustaságból, műveletlenségből fakadó hiányosságok. (De hála égnek én találtam magamnak egy fiút, akikben ezek az értékes tulajdonságok megvannak.)


Zizi (Csak azért írom le, /egyébként is sokszor válaszolok, de ott nem szoktam/ mert szerintem sokat fogok még ehhez a témához hozzászólni.)

2009. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Juj, de nem ilyen hosszan... Ne haragudjatok :)
2009. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Nem fog javulni, mert a társadalmi fejlődés a külsősiégek irányába halad. Ez már hosszú évtizedeken át tartó folyamat, így folytatódni fog.

Nyilván te nem ilyen vagy, nem jössz be a csajoknak, azért írtál. Tehetsz érte: saját magadat megtartva változtathatsz frizurádon, ÖlTöZkÖdÉsEdEn. Ismerkedj olyan helyeken, ahol nem ilyen lányok vannak (azaz nem diszkü). Másrészt azért a huszonéveseknél már a belső értékek sokkal erősebben dominálnak, ez a párkapcsolati különbségek (tizen- és huszonévesek közötti) miatt van.

2009. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg csak azért írt, amiért én is sokat gondolkozom rajta...Mert ez az egész rémesen elkeserítő. Épp erről beszélt, hogy csak a KÜLSŐSÉGEK a fontosak mindenkinek.



Zizi

2009. máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Amiket leírtál én ponta az ellentéte vagyok.De a többség valóban olyan amilyennek te leírtad őket/minket.

Senki sem mondja ki,sőt még ha kell le is tagadja,ez amolyan nyilt titok.

2009. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Én 22 éves anyuka vagyok,és a fent említett figuráktól sikító frászt tudok kapni.Ezeket általában csak lealázni szeretem,vagy még tudomást sem veszek róluk.

Te leírtál egy lánytípust,akiből sajnos egyre több van,de ez nem azt jelenti,h nincs más.Igenis vannak olyan lányok,akik nem pisilnek maguk alá a sok pénztől és autótól.(Én ezek közé sorolom magam.)

H idegesít azzal meg nem lehet mit tenni,maximum nevetni rajtuk.

A dolog gyökere valahol a szülőkben keresendő,hiszen,ha egy gyerek rendes nevelést kap,akkor ez nem fog nála kialakulni.Csak egyre kevesebb idejük van a nőknek a gyereknevelésre,ugyanis megnőttek a rájuk rakódott terhek.Eddig nem volt más dolguk "csak" a háztartást és a gyerekeket ellátni,de napjainkban már 8 órában dolgozniuk is kell,h élni tudjon a család.Így azt várják sokan,h majd az iskola és az óvoda nevel.De nem fog,főleg nem annyira,mint kellene.Így aztán kialakulóban egy új réteg.Mit lehet tenni?A szülők felelőssége,h a gyerekeiknek megadják azokat a lelki és erkölcsi értékeket,amire szükség van.Csak a sajnos az a szülő,aki lop, csal, hazudik, nem fogja arra nevelni a gyerekét,h mindezt ne tegye.


Mimi

2009. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

ha eljönnél hozzánk a kolégiumba és szét néznél látnád az élő példáját eme "tökéletes"csoportosulásnak amit leírtál.

Van egy bizonyos benfentes kör ahol mindenki mindenkivel stb...és engem kis"hülyét"aki nem fekszik össze bárkivel a pénzért vagy nem mocsok részeg minden este és nem más és más ágyában kel lenéznek.Őket nem zavarja hogy a pasija pl 1emelettel feljebb alszik ha annak a másik srácnak van bőven pénze akkor vele megy ki bulizni.

Amikor pedig szociológián erről beszélt a tanár hüledeztek hogy jézus ilyen is van ők ezt nem csinálnák meg milyen undorító....

Könyörgöm legalább saját magát nézze józan szemmel az ember ....hisz ő róla beszél a tanár...ilyenek kapnak diplomát,szülnek gyereket....

Ez a jövő társadalma!

Valcsy

2009. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy lepontoztok, de szerintem nem ilyen rossz a helyzet. Én most 30 vagyok, de általánosban nekem is voltak olyan osztálytársnőim akiket csak a divat meg a fiúzás érdekelt (ugye a menő csajok) hát én nem tartoztam közéjük, meg csúnyának is tartottam magam. pedig nem voltam, de mindegy. na és akkor mi van? semmi. Fogják csak a gazdag csávókat, akik majd jól pofára ejtik őket. vagy megtanulják értékelni amit kell,vagy nem, az ő bajuk. Szerintem csak azért gondolja mindenki hogy ilyen a mai fiatalság, mert ezek a feltűnőek. A rendes lányok, fiúk nem feltűnőek, ezért nem veszik észre hogy ott vannak. Szerintem addig nincs gond, amíg nem jutunk oda mint Amerika egyes gettói, ahol nem mersz kimenni az utcára mert leszúrnak a drogosok. Na az már nagy gáz. Inkább ettől kéne félni. nem attól hogy a kis hülye p---k milyen pasi után futnak és kit hogy sz-..nak le. Kit érdekel..

Ezt üzenném a kedves kérdezőnek is. Ha magadhoz való lányt keresnél, lehet idősebb is nálad kicsivel, akkor nem látnád ilyen negatívan a dolgokat. társaságot kell váltani, ha csak ilyenekkel vagy körülvéve. Tényleg sajnálom, hogy ezt érzed. Ja és nem diszkóban kell keresgélni, hozzáteszem. Bár én is jártam egyetemen ilyen helyekre, de ugye nem gimiben, de hamar meguntam. :) Nekem inkább a pubok tetszenek, vagy ha többen megyünk, akkor nem érdekel a többi hülye, ha csak az van körülöttem.


egyébként pedig, zsák a foltját. ez mindig érvényes marad.

2009. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!