Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes, nézz be. Én maradtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes, nézz be. Én maradtam le, vagy a társadalom haladt sokat?

Figyelt kérdés

Egy olyan dologra szeretnék választ kapni, ami már régóta foglalkoztat...

Figyelgetem a mai fiatal lányokat, és a következőket vettem észre:

1.Erőteljesen dominál a pénz

2.Az érdekek dominálnak (legyen pénze, autója, stb)

3.Ezek a "csupaszcsigák" előnyben vannak, a felfújt 42-es kezükkel

4.Már nem olyan fontosak a személyiségjegyek (kedvesség, törődés, odaadás, figyelem, bizalom) ismerkedésnél

5.Számít a méret, nem is kicsit, akinek kissebb, kialázzák a világból

6.Mind1, hogy mennyire bunkó, tapló, köcsög, drogos a pasi, a lényeg, hogy tudjon b@szni, jól nézzen ki, hogy legyen mivel hencegni a bnőinek


Nagyjából ennyi, szerintetek fog javulni a mostani helyzet? Feledésbe merülnek a régen értéknek tartott dolgok, és felváltják a mostaniak. Mind1, hogy a srác kúltúrálatlan, nem tud írni sem, a verbális képessége a föld alatt, annyi humor szorult belé, mint a relativitás elméletbe, ha jól néz ki... Sajnos ezt veszem észre a 14-20 éveseknél... Hová lesz így a világ? Vagy csak engem idegesít a dolog? Tisztelet a kivételeknek...

-ReapeR-23/F


2009. máj. 18. 04:37
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
96%

Nagyon egyet értek veled...és szerintem csak rosszabb lesz! Nem csak a lányokkal, de a mai pasikkal is nagy gond van...elvárják,h. dögös, "ku***" legyél az ágyban,de ők nem tesznek semmit érte,h.ezt kiváltsák...csak leszólni tudnak,h. "ezt egy nőnek tudnia kellene", amivel a sárba döngölik az önbecsülésed...

Hugi

2009. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
96%
Például...a címlaplányokhoz való hasonlítgatás,hogy egy természetes mell már nem is lehet szép...mert ugye sosem lesz olyan formás és telt,és feszes mint egy mű...stb!!! A psik is furák mostanában az szent igaz...
2009. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az utolsó hsz-val (meg úgy átlagban a töbivel is), sztem a fiúknál is hasonló a helyzet. Sokan csak a kinézetet nézik, meg azt, hogy milyen a csaj az ágyban stb. Az hogy humora nuku, divat újság nékül már fel sem öltözni, az arcát meg fel se ismerné a pasija a vakolás nélkül, az nem számít...:S Szal nem csak a lányoknak vannak ilyesféle elvárásaik. Amúgy 18 vagyok, a normális (vagyis manapság már inkább az abnormális) kategóriából. Szerencsére az osztályban nem voltak nagyon ilyen gondok, és a baráti köröm is normális. Sztem nem fog változni a helyzet, max még rosszabb lesz... Kicsit félek is a jövőtől... Én pl sok gyereket szeretnék, de nem tom, hogy ilyen világban megállnák-e a helyüket...:S

Amúgy érdekes, hogy vannak még fiúk, akik elgondolkoznak ilyen dolgokon...:) Úgy vettem észre, hogy inkább a lányokat érdekli ez a téma. Reméljük a legjobbakat! :)

2009. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
Majd elfogynak a gazdagok,addig meg csinálj úgy mintha gazdag lennél,ha csajozásrs kerül a sor.
2009. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%

Árad a médiából a minta, a példa, sokkal intenzívebben, mint az ezelőtti korokban bármikor. Hihetetlen mennyiségben. Az elfoglalt szülő meg leülteti egyéves korban a gyerekét ez elé a villanypásztor elé (tv), és 18 éves koráig ott hagyja. Megveszi neki a sok hülye "gyerekmagazint", ami megtanítja a tiniket arra, hogyan legyenek felületesek. Ma már egy általáűnos iskolás nem menő, ha csak egy mobiltelefonja van, a múlt héten hallottam fiatal szülőktől... :-((((


Tanácsolták már előttem is, hogy keress máshol. Ha piás helyen, diszkóban nézel körül, csupa ilyen lányt látsz. Nézz körül olyan helyeken, ahol értelmes dolgokat mávelnek! Karitatív szervezetekben, túraegyesületben, énekkarban, táncházban, bármiféle hobbihoz kapcsolódó szakkörben vagy egyesületben, neadjisten templomban. Meg fogsz lepődni, mennyi értékes ember - köztük sok nőpnemű - szaladgál a világban.

2009. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

1. Nekem párválasztásnál nem fontos a pénz. Mostani barátommal 1 éve vagyok együtt, nincsen kocsija, biciklivel jár dolgozni. Sem neki, sem nekem nincsen "menő", jól kereső munkahelyünk, de akkor is nagyon jól megvagyunk együtt. Bevallom, engem érdekel a divat, igenis szeretem a csinos ruhákat, cipőket, bizsukat, sminkeket, hajakat, de nem ez a minden számomra.

2. Ezt már megválaszoltam, hogy nem érdekel a pasim pénze, autója (nincs is neki). egyébként több mint fél éve együtt lakom a barátommal, de a kezdetektől fogva ha elmentünk valahova, egyszer ő fizetett, aztán én. Volt, hogy az én üdülési csekkemből mentünk el enni, cserébe ő fizetett be egy számlát. Ha bevásároltunk, vagy a háztartáshoz vettünk valamit, azt is egyszer én, egyszer ő.

3. Bevallom, a barátom gyúr, elég sokat is, magasra teszi a mércét. Van, hogy leáll egy-két hónapig, de én nem bánom, hogy szeret edzeni, neki ez a "hobbija". Amíg nem teszi tönkre magát, addíg örülök neki, hogy nem a városban való furikázás és a verdával való arcoskodás a hobbija. Ja és valóban elég kevés szőr van rajta, de nme azért mert borotválja a mellkasát, hanem mert ilyen az "alkata", ezt örökölte. Nem tudom, hogyan csinálja, de a karom nekem szőrösebb, mint az övé. a mellkasán kb 5 szál szőr van. :P És igen, tetszik

4. Nekem igenis fontosak a személyiségjegyei, mert kedves, figyelmes, udavrias, nagyon jó a humora, stb.

5. Nekem személy szerint fontos a méret, nem is csalódtam benne, más mérete engem személy szerint nem érdekel :)

6. Ehhez nem óhajtok hozzászólni, fentiek alapján szerintem lejött, hogy maximálisan odavagyok a barátomért, nem érdekel más köcsög, aki csak a pénzével és a kocsijával henceg...


Ja de egyébként sajnos szerintem is sokan vannak a fenti körökbe beletartozó lányok, vagy fiúk is, de én nem tartozom bele... 22/L

2009. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

A tv a média a mint amit ott lát a gyerek azt utánozza sorozatok ez ezzel kavar az annak a pénzére vágyik...

Valóság showk összzárva egy rakat ember ez ezzek az azzal ugyan az....csak a való életet nem a tvből kell tanulni.

Nah meg a média sztráok címlaplányok modellek....Vajon tényleg olyan csodás az életük?Szerintem ők nem ezt mondanák!

2009. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom szerintem mindenki szeretne olyan "lány v. fiú" lenni (tisztelet a kivételnek) én szeretnék olyan lány lenni mint ők.lehet h csak azért mert látom h mindenük megvan nem pénzre értem hanem jó pasi szépség meg ilyesmi lehet h belső érték nulla de nekem tetszik ez a világ.(remélhetőleg nem sokára én is bekerülök)

ez miatt nem kell majd leszólni meg lepontozni köszcsi:):) (és tudok helyesen írni)

2009. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%

Zizinek üzenem: nagyon szépen tudsz fogalmazni és jókat írsz 16 éves létedre! :) Klassz csaj vagy! :)


Engem is idegesít, hogy ilyen lett a világ! A gyerekeknek pl ciki, ha jól tanulnak vagy ha egyáltalán tanulnak. Ma mesélék nekem, hogy a kolléganőm gimis osztályában 4 lány kifogott egy 5.-et, és azt mondták neki, ha ötöst ír bármiből is, akkor megverik. A szegény csaj meg egyébként kitűnő volt, és csak négyeseket mert írni. :(

Ha a mai lányoknak a pénz, a kocsi, meg a márkás dolgok a fontosak, akkor legyenek boldogok vele. 30 évesen meg ki lesznek égve és le lesznek strapálva. Szép jövő!


De örüljünk, hogy vagyunk még, akik másképp gondolkodunk! :)

Szép napot


Mimi (25/L)

2009. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

Az én párom csóró bölcsész, és szőrös a mellkasa. :) Nagyon művelt, figyelmes, kedves és valami zseniális a humora. Több mint két éve húzzuk egymás mellett. :)


19/L

2009. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!