Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes, nézz be. Én maradtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes, nézz be. Én maradtam le, vagy a társadalom haladt sokat?

Figyelt kérdés

Egy olyan dologra szeretnék választ kapni, ami már régóta foglalkoztat...

Figyelgetem a mai fiatal lányokat, és a következőket vettem észre:

1.Erőteljesen dominál a pénz

2.Az érdekek dominálnak (legyen pénze, autója, stb)

3.Ezek a "csupaszcsigák" előnyben vannak, a felfújt 42-es kezükkel

4.Már nem olyan fontosak a személyiségjegyek (kedvesség, törődés, odaadás, figyelem, bizalom) ismerkedésnél

5.Számít a méret, nem is kicsit, akinek kissebb, kialázzák a világból

6.Mind1, hogy mennyire bunkó, tapló, köcsög, drogos a pasi, a lényeg, hogy tudjon b@szni, jól nézzen ki, hogy legyen mivel hencegni a bnőinek


Nagyjából ennyi, szerintetek fog javulni a mostani helyzet? Feledésbe merülnek a régen értéknek tartott dolgok, és felváltják a mostaniak. Mind1, hogy a srác kúltúrálatlan, nem tud írni sem, a verbális képessége a föld alatt, annyi humor szorult belé, mint a relativitás elméletbe, ha jól néz ki... Sajnos ezt veszem észre a 14-20 éveseknél... Hová lesz így a világ? Vagy csak engem idegesít a dolog? Tisztelet a kivételeknek...

-ReapeR-23/F


2009. máj. 18. 04:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mimi!

Nem irigylem a kolléga nődet sem hogy lehet ezt megérteni.

Nem tudom mért ez a menő,hisz ha tanulsz akkor érsz el bármit...

Ezekből mi lesz ha nagyok lesznek?

Rájönnek valaha hogy most sz..ták el az életük?

"örülök"hogy valaki annak örül hogymajmolhatja a sztárokat és olyan anorexiás,pénz éhes majom lesz mint a mai celebtársadalom....

2009. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
56%

Hát sajnos én is így látom a dolgokat, ahogy te is leírtad, és szerintem nem vagyunk egyedül, és az értelmesebblye is így gondolja! Az a baj, hogy mire felnőnek és rájönnek, hogy mely értékek a fontosak, már túl késő lesz. Engem nagyon idegesítenek az ilyen kis p... És az a baj, hogy az én környezetemben is ezt látom, akármerre nézek. A régi ismerősökből, lányok, akik 17-18 évesek már, és sajnos náluk is ez van, nem mindegyik persze, de van rendesen. De a csávók is ilyenek: Én vagyok a kemény, raj gyerek, mit keresel itt te csicska, stb. Hogy változni fog-e a helyzet azt nem tudom, de remélem, hogy a jó irányba fog eltolódni, mert nemigen fogom kibírni, már most is legszívesebben szétcsapnék közöttük, de hát semmi értelme nem lenne, akkor is megmaradnának ilyennek. Hát nem tudom mennyire sikerült megfogalmaznom jól, de remélem valamennyire érthető.

Üdv.

2009. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igazad van egyre több az ilyen, de nem ez a többség. Nem jó a társasságod.
2009. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne csak a rosszat vedd észre kérlek. Régebben szerinted mi hajtotta a nőket? Ha egy férfinek volt pénze jó partinak számított, örömmel mentek hozzá, kutyát nem érdekelték az érzelmek. EGYÁTALÁN NEM VOLT DIVAT SZERELEMBŐL HÁZASODNI. És ha így nézzük akkor ma már haladtunk, mert akad bőven is ilyen.

És itt vagyok én ellenpéldának: barátom szegény egyetemista, szülei szegények, apja dolgozik csak, és lehet nemsokáig a válság miatt... nagyon sajnálom ezért az egész családját, de kitartok mellette, mert ha én nem, aki őt a legjobban szereti, hát ki fog? :) És nincs neki 20 centis pénisze sem, bár még nem mértem le, de ez bőven jó, mert el tud vele jutattni a csillagokig. ;) Ráadásul én előbb szerettem bele a párom személyiségébe, mert neten ismertem meg egy játékban.

Valóban többségben vannak az olyanok amiket te felsoroltál, véleményem szerint szánalomraméltó. De akad jópár olyan is, aki más. Csak meg kell találni őket. ;) És az ilyenek is akiket te felsoroltál is megtaláljk majd a maguknak valót, szerelem nem lesz a házasságukban, mindegyik megcsalja a másikat ésatöbbi.

Pl az én osztályomba 29 lány jár. Haramada normális, a többi az általad említett kategóriába sorolható...

Egyébként a szülők a hibásak, engem megneveltek itthon, barátomat is, és egyátalán nem ilyenek vagyunk. Aki pedig ilyen mint te leírtad, az visszaugat a tanároknak, zenét hallgat órán, nem tiszteli meg a legkedvesebb tanárunkat sem azzal, hogy befogja a bazi nagy pofáját órán. Hiányzik a tisztelet is, az pedig a szülő dolga lett volna, nem az iskoláké. És általában akinél ez hiányzik, annál van ilyen értékrend.

Amíg továbbra is vannak olyan emberek, akik nem ilyenek mint te írtad, addig nem fog ez kihalni, mert az ő gyerekeik is olyanok lesznek... akik pedig olyanok azok tovább gyarapítják eme gyönyörűséget társadalmunkban... :( Valószínűleg később változni fog ez, és még több lesz az ilyen, mert most is többségben vannak...

2009. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi kimerítő válaszokat, bár örülni nem tudok neki, hisz legtöbben csak alátámasztani tudták ezeket a "vádakat"... Lergalább helyesen látom a dolgot, jogosan gondolkozom rajta, szóval mindenkinek köszönöm:)

Természetesen a téma nincs lezárva, lehet írni a véleményeket, tapasztalatokat, érveket, ellenérveket...

Amit még szeretnék közölni az eddigi válaszolókkal, hogy én nem ilyenekkel vagyok körülvéve, párom is van, kerülöm a disco-t, pont az említett okok miatt:)

De ezt nem nehéz észrevenni, mindennap talákszom a jelenséggel, és kicsit ijesztő ez a fertő, ami amúgy is rossz társadalmunkat még jobban a porba tiporja...

2009. máj. 18. 19:56
 26/27 anonim ***** válasza:

Ne feledd, hogy az emberiség döntő része idióta.


De azért becsüld meg azt is, aki nem ilyen, mert előfordul. Van olyan fiú aki nem ilyen (például én sem vagyok híve ezeknek a dolgoknak), és olyan lány is létezik, aki nem ilyenekre izgul fel.

2009. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
sziasztok...én sokáig féltem is kapcsolatot kezdeni, mert nem csak a nők ilyenek(sokszor) hanem a férfiak is...gondolj bele mi kell nekik. nincs meg a normális értékrendje, mindent elvár, semmit nem ad, vagy épp a nőt lesz*rja, a pénz a fontos....mázlistának vallom magam, mert találtam egy olyan férfit akit még oviban elképzeltem magamnak.a régi értékrendet képviseli, segít mindenben, vigyáz rám, udvarias, tisztel, és igazi nőnek érzem magam mellette.de nagyon ritka az ilyen ember 20/L
2009. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!