Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még ilyen lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok? Vajon miért lett ilyen a női társadalom?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre hogy szinte teljesen eltűntek azok a lányok akik nem olyan "üresek". Lehet velük beszélgetni egy fiúnak is. Nem ilyen díszp*csa, meg aki olyan felnőttnek hiszi magát már 15 évesen hogy hűha mennyire megtapasztalta már az élet pofonjait. Akiben van érték ami vonzza a fiút nemcsak a lyuka. Pl nekem kevés olyan lány van akivel önfeledten tudok dumálni hülyülni és élvezem a vele töltött időt nem pedig az van hogy észreveszem hogy igazából unom csak valamiért a lány ugye vonza a fiút :D

Miért kell majdnem minden lánynak nagyképűnek lennie és így nyíltan lealacsonyítani a fiúkat hogy ők mind csak széttörik az ő kicsi szívüket meg stb , mikor mindenki úgyis tudja hogy a két fél nem lehet meg egymás nélkül akkor miért kell mégis ? Pl egyes facebook csoportoktól amik nyilvánvalóan lányoknak "készült" kiráz a hideg és csak szánalmat érzek :D Persze legyen azért jófej ne ilyen full antiszociális könyvmoly. És mindezek mellett azért törődik is magával. Irigylem azokat akik találnak ilyeneket :D

Ki mit gondol, nekem vannak csak hülye nézeteim vagy mindenki kb ilyenekre vágyna?


2010. júl. 24. 21:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Én sem értem, hogy mi lelte az agyukat...
2010. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
mert a plázacicákat szereteitek
2010. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Én is így látom a mai lányokat, lány létemre. :) Eléggé elszomoritó, 17éves vagyok még csak, de szerintem éretebb a mostani átlagnál. Szörnyű, h hová fajul ez a világ. Amugy szerintem minden csak neveltetés kérdése.
2010. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Én meg a pasikkal vagyok úgy, hogy létezik egyáltalán olyan férfi,akivel lehet beszélgetni,mindenről, és nem csak a szexre megy. Amúgy lány létemre engem is meglep a mai tinik(pláne,hogy én is az vagyok) hozzáállása az élethez. Furcsák,nagyravágyóak, és beképzeltek.

Ez a véleményem.

16/L. :)

2010. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a legjobb baratom egy fiu, es tudunk ugy beszelgetni, eljarni erra-arra, es tok jol elvagyunk egymassal...en nagyon szeretek a fiuk tarsasagaban lenni, de nem azert, hogy felvonjam magamra a figyelmet, hogy csinibabanak gondoljanak meg stb, egyszeruen szeretk veluk beszelgetni, egyutt logni veluk!
2010. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Én is 16 évesen látom így a "világot" és ez azért kicsit elszomorít :D
2010. júl. 24. 21:10
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én pl.: nem vagyok se elszálva magamtól, nem tapasztaltam az életből még valami húú de sokat, szeretek beszélgetni, hülyülni másokkal:D és nem vagyok fennt facebookon mert van jobb dolgom is, minthogy értelmetlen dolgokra pocsékoljam a drága nyáriszünetemet.:) az oszt.tásrnőim fele olyan amilyennek leírtad fennt.de persze nálunk is van egy pár normális lány, csak általában "jó haver"-nak veszik őket a fiúk, és inkább a könnyen kapható ribikhez mennek oda a "nagyfiút" játszani..

16/L

2010. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
17 éveslány vagyok és nem olyan, mint az átlag. A fiúkkal tudok beszélgetni. Nem vagyok fent facebookon, nem msnezek 24-ből 25 órát egy nap, nem vagyok plázacica.
2010. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:

Ami azt illeti én is ezt gondolom a legtöbb lányról... Nagyon sokan ilyenek nagyképűek, beképzeltek, feljebbvalónak képzelik magukat. De azért van kivétel:D

18/L

2010. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk a facebook-os cucc az csak eszembe jutott, amúgy szerintem jó dolog a facebook lehet azt okosan is használni.. :D
2010. júl. 24. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!