Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még ilyen lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok? Vajon miért lett ilyen a női társadalom?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre hogy szinte teljesen eltűntek azok a lányok akik nem olyan "üresek". Lehet velük beszélgetni egy fiúnak is. Nem ilyen díszp*csa, meg aki olyan felnőttnek hiszi magát már 15 évesen hogy hűha mennyire megtapasztalta már az élet pofonjait. Akiben van érték ami vonzza a fiút nemcsak a lyuka. Pl nekem kevés olyan lány van akivel önfeledten tudok dumálni hülyülni és élvezem a vele töltött időt nem pedig az van hogy észreveszem hogy igazából unom csak valamiért a lány ugye vonza a fiút :D

Miért kell majdnem minden lánynak nagyképűnek lennie és így nyíltan lealacsonyítani a fiúkat hogy ők mind csak széttörik az ő kicsi szívüket meg stb , mikor mindenki úgyis tudja hogy a két fél nem lehet meg egymás nélkül akkor miért kell mégis ? Pl egyes facebook csoportoktól amik nyilvánvalóan lányoknak "készült" kiráz a hideg és csak szánalmat érzek :D Persze legyen azért jófej ne ilyen full antiszociális könyvmoly. És mindezek mellett azért törődik is magával. Irigylem azokat akik találnak ilyeneket :D

Ki mit gondol, nekem vannak csak hülye nézeteim vagy mindenki kb ilyenekre vágyna?


2010. júl. 24. 21:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

fú, hát ez jó.. valamelyik nap került a kezembe a naplóm, egész életemben 1 volt, azt olyan 1.5 évig írtam, bele is olvastam, jelentőségét mutatja, hogy a napokban fogom elégetni :D

na de a lényeg: kiderült számomra belőle, hogy kb 14-15 éves koromban én is felszínes kis liba voltam, ittam, mint a gödény, na meg buliztam is rendesen. (emellett egyébként jól tanultam, és szerencsére szexre és hasonlókra nem került sor sosem).

aztán jött valami és megváltoztam..szépen lassan, egy folyamat eredményeként lettem ez, aki most vagyok. most, 20 évesen. és nem bántam meg, nagyon megéri. a változás nem tudatos volt, csakúgy .. jött. lehet, hogy csak benőtt a fejem lágya, kitudja.. és érdekes, hogy úgy lettem mindez, hogy közben járok bulizni, nem vagyok könyvmoly, és nem is tartanak annak, vannak barátaim, normális emberi kapcsolataim, normális értékrendem, stbstb, és én is csak ámulok a mai fiatal népségen. és ezalatt egyébként nem is csak a lányokat értem, hanem a fiúkat is.

nah, bocs, ha hosszú voltam. 20L

2010. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
kösd fel a gatyát,és írj egy privit xd:D
2010. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Rossz hatással van a mai társadalomra a TV. Túl sok Paris Hilton meg ilyen okádék folyik belőle és a mai lányok azt hiszik, hogy ha őket követik akkor menők lesznek... Na meg persze ezek az internetes közösségi oldalak sem tesznek túlságosan jót. A sok mocsok, szenny mind összegyűlik és mint valami fertőzés terjed egyik lányról a másikra, mígnem a javja megfertőződik. A South Park-os ostobenkó k*rvenkók jutnak eszembe... Abszolút ideillő dolog... :D
2010. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Hát igen a south park cinikussága mindig is csillagos ötös :D:D

Ment privi :D

2010. júl. 27. 21:57
 25/31 anonim válasza:

21:55-ös vagyok. Elfelejtettem, hogy 19/F.


Még 1 megjegyzés. A főiskolán ahova járok olyan vegyes skálán látok nőket, hogy be se tudnám őket sorolni. Borzalmas, hogy egyik-másik csak azért jön egy főiskolába, hogy legyen... Más elől fogja a helyet. Egész nap csak ül az aulában, a körmét reszeli, a pink mobilját nyomkodja, vigyázva, nehogy a műkörme letörjön... És az ilyen kap diplomát... Apuci meg anyuci mindent a segge alá rak és nem kell semmiért megkűzdenie...

2010. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

én rengeteg okos lányt ismerek, sőt magam is jófejnek tartom akivel lehet beszélgetni

ez elég társaságfüggő...meg szerintem sulifüggő is:) gimikben több az értelmes arc, szakközepekben kevésbé

2010. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

hat kepzeld en talaltam magamnak egy jo csajt aki nem olyan h jajj 15 evesen mar azt hiszi h felnott:)


18 eves de tok normalisan gondolkodik okos aranyos (csak egy kicsit hisztis de nah szinte minden csaj hisztis:D:D)

2010. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem bírtam megállni,hogy ne írjak.Átlagosnak tartom magam.Szakközepet végeztem és egyetemre készülök (önerőből,mert tanulni akarok).Nem szeretem a rózsaszínt,nem festem a körmöm.Viszont szeretem a szoknyát és az enyhén kivágott polókat.Csináltam hülyeségeket 12-15 évesen,nem bántam meg egyet sem,mert ezek által lettem olyan,amilyen vagyok.14 évesen ápoltam a beteg nagymamám (pelenkázás,öltöztetés,fürdetés,stb.).11 évesen fát vágtam,füvet nyírtam,kimeszeltem és kifestettem a lakást,megtanultam főzni,mert csak én voltam anyunak.Jutott hideg,meleg.Persze nem panaszkodni akarok!!!Most 20 évesen is renekül kijövök a fiúkkal,néha megiszok 1-1 sört hétvégén,imádok vezetni és imádom az autókat,a South Park összes részéért odavagyok!Paris Hilton tőlem meg mehet a búsba!
2010. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Hú de marha sok itt az olyan csaj, akik a nézeted ellen vallanak... Kár, hogy álszentek...

A mai világban már nem létezik szerelem, csak kivételes esetekben... Érdekből kötünk kapcsolatokat, mivel minden rólunk szól alapon.

Facebook, iwiw, myvip, msn = okádék!!!

Ma már nem telefonszámot kérnek, hanem msn címet, szégyen!

És tudod barátom, nagyon igazad van. A sok álszent k.rva között nehéz rálelni az igazi gyöngyszemekre. Nem kicsit nehéz, évekbe telik. De kitartás gringó, egyszer megtalálsz egy olyan lányt, aki nem azért jön veled össze, mert a haverod jól néz ki...:)

2010. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Kedves 07-24 23:31


Én 19 éves fiú vagyok. Nem vagyok csúnya, sem pedig looser. A középiskolai életem egy szenvedés volt, mert kiközösítettek amiért nem piálok/cigizek, nem járok diszkókba és nem tudtam előadni hétfőnként, hogy hétvégén hogy megb*sztam XY-t.

Egyáltalán nem bánom, hogy nem vagyok olyan mint a többség. Igaz azokat az éveket semmi sem adja már vissza, és ha énis a szintjükre süllyedek akkor valami menő partiarc lennék és valószínűleg már végigdugtam volna a fél várost, de egyszerűen az nem ÉN lennék. Inkább meghalok úgy, hogy soha sem lesz barátnőm (ha ez az ára) minthogy letérjek az általam helyesnek vélt útról.


khmm... elnézést, a kérdésre válaszolva:

Azért ilyen, mert elhitetik velük, hogy ez jó (média). Továbbá 1 bolond 100at csinál elven, ha az egyik "menőlány" fehérneműben fényképezkedik a tükör előtt akkor a többinek is követni kell, hisz ők is "menők" meg nagylányok...

2010. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!