Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudod lebuktatni a barátodat és kideríteni hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Van egy barátom szeretném megtudni h meg e csalt e már. 7 hónapja vagyunk együtt. és nagyon szeretem. kiváncsi milyen tippeket tudtok hogy hogy lehet vkit lebuktatni vagy ilyesmi?:P előre is köszi

ja és csak az írjon aki tél tudja vagy van tippje:)


2010. júl. 12. 23:28
1 2 3
 21/27 AfroAmerikai ***** válasza:
Ha pl az én csajom kezdene ilyenbe (barátnőjét megkéri szedjen fel, vagy megpróbálna nem megtörtént megcsalást kideríteni, anélkül hogy ezt előbb velem beszélné meg) akkor nagyon berágnék rá. Ha gyanakszol beszéld meg vele, szerintem. Béke!
2010. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van annak aki azt írta,hogy a pasid kacsingat ezer fele a neten. Enyém is ezt csinálta/csinálja. Ilyenekkel jön hogy a haverjával találkozik délután és elmennek alamerre,közbe meg a haver az iwiwen pont akkor lép be amikor állítólag valahol csavarognak. Ha szembesítem a hazugsággal akkor kidumálja,és még neki áll feljebb!! Nőcsábász az nőcsábász marad sajna főleg ilyen fiatalon. Szerintem megpróbálhatnál egy msn-t csinálni és felvenni őt. Tegyél ki egy jó képet és tedd próbára.Vigyázz,hogy a stílusodból ne jöjjön rá,hogy te vagy az mert ha alaptalanul gyanakszol és kiderül az msn-es beetetés azzal elveszíted.
2010. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

hát..mondjuk abba van valamii..:S de mi egésznap együtt vagyunk reggel dolgozik és délután együtt vagyunk ideje se lenne megcsalna szerilehet h még nemcsalt meg csak más csajok felé is kacsingat nekem ennyi elég..

1x már csináltam egy iylen msnt.h felvettem másik csaj nevébe elég jol sikerült bevalotta h van bnője de azt h az a lány is tetszik neki és kezdi megszeretni.

utána pár héttel azt mondtasm neki h az az bnőm volt és h irogattál neki olyanokat amiket nem kelett volnaa.(nem mertem elárulni hogy én voltam az) és ő letagaddta..

a naplozott beszélgetést meg nemtudom neki megmutatni mert azzal lebuknék:SS

2010. júl. 13. 13:01
 24/27 anonim ***** válasza:

00:09!

Senki nem lát bele a másik fejébe, de logikus következtetéseket viszont mindenki tud levonni. Amúgy meg ki beszél most nőkről és férfiakról? Egy esetről van szó...Emberekről...

Jééé de érdekes mégis, ha már itt vagyunk..csak nem bevallotta a lelkem, hogy tetszik neki a másik csaj? Roppant különös.

2010. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jól megtanultatok hazudni egymásnak, akkor szerintem a következő szintre is léphettek, és mindketten megcslhatjátok a másikat.


Csak összességében jegyeztem meg, hogy feltételezhetően nők osztották az észt arról, hogy már nem szereti a barátja, stb. Ez lehet egy jó megállapítás, de egy f@szság is, ami rossz irányba viszi a kapcsolatot.

Ez a szerencsétlen páros így is hazudik egymásnak, a nő ugyanolyan sunyi lett, mint a férfi volt amikor ismerkedés céljából kezdett más nőkkel beszélgetni. Ez épp ugyanolyan, mint amikor menstruációs kérdésre válaszolnak férfiak.


Bevallja, hogy tetszik neki a csaj?

Nekem is elég sok nő megtetszik az utcán amellett, hogy van barátnőm.

2010. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem akartam két választ írni egymás után, de erre a kérdésre most bukkantam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Csak nem értem, hogy esetleg azok, akik ide a kérdező pártján állnak abban, hogy van-e értelme ennek az egésznek,azok oda esetleg olyat írtak, hogy hogy tehet ilyet. Ezzel csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy a srác sokkal több leb@szó választ kap, mint az itteni kérdező.

2010. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
:S
2010. júl. 14. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!