Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudod lebuktatni a barátodat és kideríteni hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Van egy barátom szeretném megtudni h meg e csalt e már. 7 hónapja vagyunk együtt. és nagyon szeretem. kiváncsi milyen tippeket tudtok hogy hogy lehet vkit lebuktatni vagy ilyesmi?:P előre is köszi

ja és csak az írjon aki tél tudja vagy van tippje:)


2010. júl. 12. 23:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

De miért kezdtél most ebbe a lejárató-hadjáratba?:)

Nem írtad, hogy lennének gyanús körülmények...Vagy vannak? Gyanakszol valamiért?

2010. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
kérj meg egy ismerösöd, hogy probálja felszedni. Pl-ul megkéred egy barátnőd, akit nem ismer barátod, hogy probáljon kacérkodni felé msn-en, neten keresztül, hogy mennyire megy bele a dolgokba, pl-ul a találkozásba később. és ha belemegy a taliba, akkor ott lebuktathatod. :) de más ötletekre én is kiváncsi lennék:D
2010. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

hát először is figyeld h vannak-e árulkodó jelek. ha nincsenek akkor inkább ne is nyomozz.

de pl. ismerősöm úgy tudta meg h megcsalták hogy azt hazudta a csajnak hogy megcsalta, így a barátnője is bevallotta. de ez eléggé rizikós.

2010. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk néha less rá a telójára, ha ennyire bizalmatlan vagy akkor vagy annyira szenyó hogy nézd az sms-eit meg a mailjeit. És ha csal meg sem mondja a jelszavát. Én pl simán ágyból diktáltam a jelszavaim ha valamit meg akart nézni a nőm meg ha ott ült elfogadtattam vele a felkéréseket stb. Ha van bizalom akkor igy kéne mennie.
2010. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

hát nemtudom.. volt már olyan h nálam volt és felmentünk az mns jére és egy csaj gyorüzetenbe azt írta neki h én is csokollak(L)..:S ő azt mondta h ő csak annyit írt neki h puszi!! ugy hogy tényleg nemtudom..

mert mielött összejöttünk tiszta nőcsábász volt most már megvoltozott.. remélem! :D de nemtudom.. ha rákérdezek azt mondja sose csalna meg de én téll nemtudom:S:(

2010. júl. 12. 23:48
 6/27 A kérdező kommentje:

tudom a jelszaváát:D csak nem jó a gépe szal nem is nagyon tud msn ezni meg semmii..

de myvipen elég sok lány nézegeti.. főleg most h egyszer barátjánál msn ezett és azt mondta h csak velem beszélt meg egy haverjával (fiu) de másnap a myvipjén..(én néztem meg) vagy 10 csaj megnézte..szal lehet h ebszéltek mert ez nem volt véletlen.

2010. júl. 12. 23:50
 7/27 anonim ***** válasza:
23:47 ---rendes vagy, h ennyit megteszel barátnődért! Nekem is ilyen problémám van :S Már arra is gondoltam h felbérellek valakit:D kár h nincs rá money :S :D
2010. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%

Bocsi, de kicsit szánalmasan bénának nézel ki, ahogy írod ezeket a dolgokat.

Azt mondod mindig sokan nézegetik myvipen, aztán meg egyszer csodálkoztál azon, hogy tíz csaj megnézte, és ebből te persze arra következtettél, hogy beszélt előző este mással MSN-en. Neked nincsenek fiú barátaid? Neki nem lehetnek lány barátai?


Szerintem vegyél vissza, mert nem csinál a barátod semmit, és a végén a féltékenységed miatt fog elhagyni.


22/L

2010. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, azért, amit írok, marhára nem lesz kellemes, egyik füleden be, a másikon ki, ha úgy gondolod, de ezt szeretném leírni:

Ez a pasi csajozik világba. Neten ismerkedik mindenféle csajszival, akit be tud fűzni, az jól van, akit nem, nem...A mennyiségre megy, és nem csak rád összpontosít. Kacsintgat minden felé. Majd egy hónap múlva olvasd vissza, mit írtam...Ne legyen igazam, de szerintem jól látom az esetet.

2010. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

Persze, a nők mindig f@szán belelátnak a férfiak fejébe, ahogy a férfiak is nagyszerűen tudnak a nők viselkedéséről is tanácsokat adni :D


Remélem érződött az irónia.

2010. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!