Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mit csinál a párom?

Figyelt kérdés

A párom buszsofőr, én nem járhatok vele,mert olyan járatot visz, ezért fogalmam sincs, hogy kivel flörtölgethet vagy bármit csinálhat... Na de ez a feltételezésem azért van, mert Ő is fent van az egyik közösségi oldalon és ott egy fiatal csaj jelölte be.

DE, hogy jelölte be ha nekem azt mondja a párom hogy hát Ő nem áll le senkivel beszélgetni, nem hogy még ő flörtölgetne mikor itt vagyok neki.(????)

Vagy ez csak olyan női megérzés?

engem is a buszon ismert meg és úgy jöttünk össze. Áhh... valakinek esetleg valami tapasztalata ilyen téren?


2011. júl. 23. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Állj be kallernak a járatára.
2011. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Próbálj meg egyszer-kétszer "véletlenül" mégis az ő járatával utazni.
2011. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem egy picit túlparázod a dolgot, nem?

De ha még sincsen így azon érdemes mindenesetre gondolkodni hogy minden rendben van e a kapcsolatotokban, ha ennyire féltékeny vagy úgy hogy tényleges okod nem nagyon van rá.

2011. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt a baj, hogy azt nem lehet, teljesen más településről indul, és oda nem tudok menni vele.

Rossz dolog ez a féltékenység.... dehát ha érzem, hogy vmi nem stimmel????

2011. júl. 23. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, anyukám pasija is buszsofőr, turistákat visz külföldről külföld másik pontjára, néha hónapokig se jön haza. Én már rég azon filóztam, hogy bármit megtehetne, úgyse derülne ki, kérdeztem is anyát, hogy nem féltékeny vagy ilyesmi. Ő meg vállat vont, hogy ő bízik benne, plusz megvan a saját élete, amivel törődjön.

Hát ők így csinálják. Egyébként ettől függetlenül a fickó szerintem nagyon szereti anyát, és aranyosak együtt. :)

20L

2011. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kicker ***** válasza:
100%
Javíts ki ha tévednék,de egy közösségi oldalon még a télapó is bejelölheti ettől még nem lesz ajándéknepper.Más jellegű és utaló dolgokat kell ahhoz észrevenni hogy félelmed beigazolódjon,remélem erre nem kerül sor és kiderül hogy csak túlreagáltad.
2011. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyomjatok egy piros pacsit nekem!!!
2011. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A nők kib*szott mód féltékenyek. A páromra nem haragszok,mert ő marha aranyos ilyenkor, de a féjszbukon még egy olyan féllábú román alsógatyaárus cigány is bejelöl akit még életedben nem láttál.


Egy buszsofőrnek meg amennyire tudom szarni sincs ideje munka közben nem hogy flörtölgessen...


Vaklárma.

2011. júl. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!