Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés
ha távkapcsolatban élek, netről kitöröl midnent akkor hogyan tudom kideríteni h megcsal-e?
2010. máj. 10. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted, hogy kitöröl?
2010. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ki lehet törölni valakit a netről?
2010. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
levelek meg hasonló jelek.
2010. máj. 10. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is gyanakodnék:(

Amikor kérdezed akkor mit mond? ÁCSI!

Ti távkapcsolatban éltek nem? Akkor feltöröd a mailjét vagy mi?

2010. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szóval együtt vagytok, de távkapcsba éltek, és ki szeretnéd deríteni,hogy van-e más is az életében..

és minden gyanús jelet eltávolít..

hát ez elég csúnya dolog.. hogy nem bízol meg benne, honnan veszed,hogy megcsal?

am meg ha nagyon ki szeretnél valamit deriteni, csinálj egy áll msn-t vedd fel..

2010. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem töröm fel. nem vagyok bunkó. Nem éleünk együtt de távkapcsi, igen. Ismerem máűr annyira h minden jelet eltávolít. Szóval netről is. De ha neten felveszem akkor gyanakodni kezd és nem nyílik meg nekem majd. Szóval neten keresztül nem próbálkoznék.
2010. máj. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!