Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy tudnám kideríteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy tudnám kideríteni? ötletek? Milyen témákkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akivel egy osztályba járok, és mostanában megtetszett nekem, bár nem olyan akivel hosszútávra terveznék, de ki tudja mi alakulna ki belőle. Egy ideje elég jóban vagyunk, beszélgetünk meg msn en is szinte naponta írunk egymásnak. Volt már barátnőm előtte most mégsem tudom hogy tegyem meg az első lépést, úgy, hogy ne legyen túl nyomulós meg tolakodó. Lehet, hogy azért van bennem ez, mert osztálytárs, meg az életvitele nem is olyan amilyet én elképzeltem magamnak, valamiért mégis tetszik. Szeretném megkérdezni, milyen ötleteitek vannak arra, hogy lazán kiderítsem, hogy én is bejövök-e neki? meg hogy szívesen eljönne-e velem valahova suli után. Így egyből elhívni nem akarom, csak ha valami kis jelét érezném hogy szeretné. Szóval, milyen témákkal lehet nagyjából ezeket kitapintani a lányoknál?


Normális válaszokat kérnék! és nagyon köszönöm!


18/F


2010. dec. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

poénból flörtölj vele msn-en. ha veszi az adást, nyert ügyed van :)

18/L

2010. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ixdecske ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval v az is bejöhet h kezdj el jáccani vele bökdösd az oldalát v csikizd meg v vmi ha bele megy a játékba szintén nyert ügyed van:)
2010. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hívd el moziba...próbáld kitudakolni,hogy van-e valami jó film,amit tudna neked ajánlani,de olyan legyen,amit még nem látott:)és amit választ,arra hívd el moziba,csak úgy spontán!
2010. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lazán érdeklődd meg, mi van pasifronton, bejön-e neki valaki. Erre írhatnád, hogy neked mostanában kezd megtetszeni egy nagyon csinos lány, hogy tudnál bevágódni nála? Ha kérdezi, ki az, tereld a témát. 24/L
2010. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!