Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek felé? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé? Milyen témákkal lehet ezeket kideríteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akivel egy osztályba járok, és mostanában megtetszett nekem, bár nem olyan akivel hosszútávra terveznék, de ki tudja mi alakulna ki belőle. Egy ideje elég jóban vagyunk, beszélgetünk meg msn en is szinte naponta írunk egymásnak. Volt már barátnőm előtte most mégsem tudom hogy tegyem meg az első lépést, úgy, hogy ne legyen túl nyomulós meg tolakodó. Lehet, hogy azért van bennem ez, mert osztálytárs, meg az életvitele nem is olyan amilyet én elképzeltem magamnak, valamiért mégis tetszik. Szeretném megkérdezni, milyen ötleteitek vannak arra, hogy lazán kiderítsem, hogy én is bejövök-e neki? meg hogy szívesen eljönne-e velem valahova suli után. Így egyből elhívni nem akarom, csak ha valami kis jelét érezném hogy szeretné. Szóval, milyen témákkal lehet nagyjából ezeket kitapintani a lányoknál?


Normális válaszokat kérnék! és nagyon köszönöm!


18/F


2010. dec. 8. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
csinálj házibulit,és ne csak őt hivd el hanem pár barátnőjét is,haverjaidat,és igy nem lesz annyira kínos a helyzet,vagy ha pl tanároknak kell valamit venni karácsonyra megkéred hogy mondjon pár ötletet,és hogy nem-e kisérne el téged,mégis ő a lány ő ért jobban hozzá!!!vagy valami ilyesmi dolgok..úgyis fogod látni h hogy veszi ezeket,segítőkész vagy elutasító!!próba szerencse!!!hajrááá!!!
2010. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahányan vagyunk annyi vélemény, én azt mondom hívd el sétálni, semmi feszengés, még ha nem is akarod elhívni. Ebből ugyanis rögtön kiderül, hogy bejössz-e neki. Ha eljön, sima nyert ügy, ha nem, akkor legalább tudod hogy nem. Nem kell izgulni, de kerülgetni sem szabad a dolgot, mert azt fogod észrevenni egyik nap, hogy elhappolta valaki. Próbálkozni kell. Persze nem rossz az előttem lévő kommentje sem, ezzel csak annyi a gondom, hogy könnyedén becsusszanhatsz a "barát kategóriába" vele. Szerintem hívd el, nagy gond nem lehet. Hajrá!
2010. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!