Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 10.-es egy gimnáziumban. Megjöttek a 9.-esek és egy 9.-esek közül egy lány nagyon tetszik. Mindig látom minden szünetben megy egy lány barátjával. Én nagyon nagyon félénk vagyok még sosem mertem így odamenni egy lányhoz. Most mit ajánlotok hogyan közeledjek felé? Még a nevét sem tudom így facebookon sem tudok vele beszélni pedig azon simán mondanám neki hogy találkozzunk vagy ilyesmi. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. szept. 22. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetőleg gyalog.
2011. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jetski -vel közzeleggy felé majd ha elég közzel vagy kérdezd meg hogy nincs e kedve eljönni toroskáposztázni !
2011. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rotakapával közeledj felé!
2011. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!