Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy edzésre járunk és a végén mindig egyfelé megyünk haza.A fiú tetszik nekem nagyon és szeretném megismerni.Sokszor vannak kínos csendek ez ellen szeretnék tenni! Kérlek adjatok ötleteket miről kérdezzem,beszélgessek vele,mert nem szeretném magam leégetni.Nagyon humoros fiú viszont nem annyira nagy dumás mikor megyünk haza.Segítsetek hogyan közeledjek felé hogy ő is viszonozza majd az érdeklődésemet.
2011. aug. 14. 15:28
 1/3 adamcent válasza:
amikor mentek hazafelé dumálj vele a csajokról attól megfog lepődni és jófejnek titulál...vagy B a kínos csendeknél csókold meg XD
2011. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet ő is fél csak úgy le szólítani de menj oda szia ... vagyok és te meg hol laksz ism. és ha találsz 1 közös nevezőt onnantól már a dolgok mennek magúktól
2011. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha ő is hallgat akkor nyilván úgy érezheti magát mint te.Vagy úgy gondolja hogy oké; aranyos lány, kicsit zavarban van. Csak úgy mint Te. Oldanod kell a feszültséget. Nem tudom milyen srác de szeretjük ha pl laza egy lány, (én legalább is) Pl hozz fel vicces témákat és ne feszeng, (és ne összejönni akarj vele) hanem csak mélyebben megismerni, barátkozz és úgy egyből könnyebb dolgod van. Néha lökdösd meg a vállát ha olyat mond hogy szokja az érintkezést, de komolyan. később ez átmehet akár ölelésbe is, majd a csók. Bátran.
2011. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!