Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témával közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témával közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulimban.. Még nem beszéltem vele.

Amikor meglátom őt bámulom és alig tudom levenni róla a szemem..Nagyon tetszik és megismerném közelebbről szívesen, akár párkapcsolatba is belemennék vele. (Persze ehhez előbb meg kell ismernem belülről is - pasija nincs)

Felvettem facebookon, de valahogy el szeretnék indítani egy hosszan tartó beszélgetést.. de mivel még alig ismerem nincs téma.. ebben szeretném a segítségeteket kérni, tudom kicsit röhejes hogy Facebook/MSN de sajnos ma már így a könnyebb..


2011. szept. 22. 18:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és normális válaszokat szeretnék, fontos lenne.. Köszönöm
2011. szept. 22. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Bökdösd oszt jó van
2011. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De beszélgetni szeretnék vele/kicsit megismerni.
2011. szept. 22. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
hatt szerintem koszony ra,kerdezd mg hogy vann,akkor h tudjae h te kivagy,ha nm akkor mond ell (pl azt h en vaok az a fiu aki mindig bamulja a feneked vagy ieneket)nm fog ezert mg haragudni sott szeretni fogja mert johh csajnal fogja hinni magat es ezzel mg tudja h bejon nkd,es akkor bokolgas neki es beszelj neki mindenroll,es kerdezd mg 1 2 ora f.b zes utan h akkare veled jarni. es ha igen igent mond(ne feled f.b az ember sokkal batrab) sok sikert.jah enn 15 eves fiu vagyok es nalamm ez mindig bevalik..es ne feled beszelj sokat h ne untasd .. bocs a sok szovegert es a hejesirasi hibakert
2011. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem fogom a seggét dícsérni.. lehet hogy neked nem sértődtek meg de nem hiszem hogy szeretik ezt.. És nem akarom elsietni a járást "1-2 óra fbzés után"
2011. szept. 22. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális srác!Jó tudni,hogy még léteznek "ilyenek"!:))

Szerintem is először kérdezd meg tőle,hogy ismer-e téged,ha nem,akkor mondd meg,hogy xy osztályba jársz,a Kati néni az ofőd,ismeri-e,ismeri-e vmelyik osztálytársadat esetleg.Aztán elmondhatod neki,hogy szimpatikusnak találod,és szeretnéd megismerni.Először beszéljetek ilyen semleges témákról,mint a suli,tanárok,ilyesmik.Aztán kérdezd meg hogy mit csinál a szabadidejében,jár-e bulizni,ha igen hova,mondd hogy te is oda szoktál járni,és szerinted jó hely..stb.A többi majd alakul magától!Sok sikert!:)

17/L

2011. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen.. Jó ötletet adtál utolsó.

Én is valami ilyesmire gondoltam és hasznos volt a segítséged :)

Köszönöm szépen :)

2011. szept. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!