Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom kideríteni, h mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kideríteni, h mit érez irántam? Vagy hogy tudom őt megszerezni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nem megy ki a fejemből. Régóta ismerem,de amikor találkozunk mindig beszélgetünk . Én próbálom kerülni,de ő mindig ott van és beszélgetést kezdeményez. Én próbálom nem kimutatni az érzéseimet felé,mert mindig is úgy gondoltam,h ebből nem lehet semmi.Ő 21 éves. Én 19 vagyok.Amióta először megláttam azóta van egy érzésem vele kapcsolatban,h bejövök neki,de egyszer írtam neki egy levelet, amire válaszolt is.Felvettem msn-re egyszer beszéltünk és kb.úgy éreztem,h nem akar velem beszélni. Akkor hagytam is.Csak akkor ha találkozunk miért viselkedik máshogy.Nem tudom,h ő mit érezhet.
2011. jún. 21. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csak nem vagy gondolatolvasó kérdezd meg tőle!
2011. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Te tényleg szerelmes vagy belé, és ebben biztos is vagy, akkor próbálj Vele többet együtt lenni! Nem szabad lerohanni azzal, hogy most akkor szeretsz-e, mert azzal azért eléggé el lehet hidegíteni valakit magadtól. Tapasztalatból tudom, először legyetek barátok, és ismerd meg! Lehet, hogy most még csak tetszik... Ha jobban megismernéd, mehetne ez mindkét irányba. És persze Nála is:)
2011. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ,h kezdeményezzem a találkozást?
2011. jún. 21. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is, írtad, hogy mindig beszélgettek, ha találkoztok. Első lépés, hogy ne kerüld. Egyébként az teljesen normális, hogy neten keresztül más beszélni Vele, mint személyesen, én is ismerek olyan embert, akivel például MSN-en, egyáltalán nem lehet beszélni normálisan, de személyesen sírásig röhögtetjük egymást, illetve a másik véglet, akivel meg szemtől-szemben nem tudok jót beszélgetni. Használd ki azokat az alkalmakat, amik maguktól jönnek, barátkozz össze Vele, és utána akár Te is mondhatnád Neki, hogy mondjuk menjetek el valahova. (pl. most úgy is nyár van, akár a strandra is elmehettek együtt) A szerelem az mindig a barátságból alakul ki, vagy legalábbis kell Neki egy alap. Az, ha valaki meglát egy másik embert az utcán, és megfogja benne valami, az csak tetszés. Lehet, hogy tetszel annak a fiúnak, ha jobban megismer, akkor valószínű, hogy felépül benne az az érzés, ami a párkapcsolathoz kell. Persze előfordulhat, hogy lesz egy nagyon jó barátság köztetek, amiből még később is lehet valami, főleg ha minél több a közös (jó) élmény. Ha szeretnél bővebben beszélgetni a dologról, írhatsz privátban, szívesen segítek.
2011. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!