Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerezni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy velem egykorú srác, sajna osztálytársam, de nagyon szeretem, szóval nem tudok mit tenni ellene. Nagyon sokat beszélgetünk msn-en, de suliban szinte alig. Szemezni szoktunk sokszor órákon. Mosolygok rá, meg minden, de már egy jó ideje ez megy csak. Szeretném, ha végre lenne valami, mit csináljak? Lépjek felé? Hogyan? Nem gond ha a lány kezdeményez? Nagyon szeretem, ha csak meglátom már kétszer olyan gyorsan ver a szívem. Kezdek kétségbeesni, remélem valaki tud valami jó ötletet =) Előre is köszönöm a segítséget!

18/L


2011. szept. 8. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Villants cicit.
2011. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 LuckyestLooser ***** válasza:
menny oda és csókold meg ártani nem árthat...kezdeményez !
2011. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lépj te! A legtöbb srác örülne neki!


17/F

2011. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha éány kezdeménez.

Menj oda hozzá te beszélgetni, továbbra is mosolyogj sokat, legyél természetes, de egy kicsit kihívó is...:)) drukkolok...

2011. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

am az 1. mekkora pöc s

szegény lány tökre odavan a legtöbb fiu tudja mikor kell mien poént elsütni de ez naon szarul eshet neki...

2011. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindig amikor ilyeneket olvasok, tök szarul érzem magam. Miért mindig az ilyen nyomi gyerekeknek lógnak a lányok a nyakukban? Vagy legalábbis miért lehet állandóan ilyen esetről olvasni a gyik-en? mosolyogsz rá, msneztek, bejöttök egymásnak 18 ÉVESEK VAGYTOK és nem mer veled beszélgetni, hát besz.rás :( ... én meg mióta szopok az életemben szintén ilyen idősen, persze nem tudok élni lehetőségekkel.. áhh....
2011. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! =) remélem lesz valami változás, jó irányban ^-^

Én az elsővel már nem is foglalkoztam, vannak ilyenek, de azért tudom, hogy nem minden srác (legalábbis gondolom fiú volt) ilyen =)

Utolsó: Ne aggódj, előbb-utóbb mindenkinek eljön az igazi az életébe. A kérdés már csak az mikor, és milyen helyzetben =)

2011. szept. 8. 20:20
 8/13 A kérdező kommentje:
Még azt is meg szeretném kérdezni - nemsokára lesz a szülinapja, 3 hét múlva -, vegyek neki valamit? Ha igen, mit? És hogy adjam oda?
2011. szept. 8. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami apróságot, ami vicces, ha vagytok olyan viszonyban. de előtte lépj valamit! legyél TE a szülinapi ajándéka:)
2011. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden képpen kezdeményezz. Én annak vagyok a híve, hogy ha a lány kezdeményez akkor odavagyok :D Nagyon bejön :) Szülinapi ajándéknak tuti örülne, szóval hajrá :)

Sok szerencsét.

UI.: Az 1.-n annyit röhögtem... XD Nagyon h*lye gyerek. XDD

2011. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!