Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy tudom megszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudom megszerezni?!?! Értelmes válaszokat várok! Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves srác eleinte "fűzte" az agyam...de én ezt tőle nem vártam volna, mert elég rég ismerem, és jóba vagyunk.És "be ijedtem" és neki valószínűleg úgy jött le ez az egész hogy koccoltattam...de átgondoltam az egészet és rájöttem hogy nekem nagyon bejön a srác és többet is szeretnék tőle mint barátság.Hogy kezdeményezzek felé hogy benne lennék én is dologba?!?

15/L


2011. jún. 8. 16:13
 1/7 ediZeJ ***** válasza:
44%
Hát szerintem a legtisztább az lenne ha odamennél hozzá és megmondanád neki a frankót^^. 19/F
2011. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Kérj tőle bocsánatot, amiért elutasító voltál.
2011. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

OFF: az egyik új osztálytársamnak bejöttem, és megkérdezte h járnék-e vele..., NEM-et mondtam, mert még nem is ismertem, de azóta megismertem, és nekem is bejön... szal ugyan ez a helyzet...

ON:én úgy csinálom, h azon a napon amikor tavaly megkérdezte, most fogok neki igent mondani.. majd meglátjuk!!!

2011. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 16:24 osztálytárssal soha ne járj

am én is csak annyit tudok mondani hogy odamész őszintén megmondod :)

2011. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát...igen az lenne a legjobb...de nem vagyok olyan "bátor =/
2011. jún. 8. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy!Tégy egyértelmű jeleket,"szóld el magad" stb stb!Egy lánynak ilyen téren sokkal könnyebb a dolga mint egy fiúnak!Ha ügyi vagy szavak nélkül is veszi a lapot!;)

24/L

2011. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen lány vagy,csak próbálj meg utalni rá,nemfontos beszélni,ha jólcsinálod fogja az adást.
2011. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!