Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerezni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy velem egykorú srác, sajna osztálytársam, de nagyon szeretem, szóval nem tudok mit tenni ellene. Nagyon sokat beszélgetünk msn-en, de suliban szinte alig. Szemezni szoktunk sokszor órákon. Mosolygok rá, meg minden, de már egy jó ideje ez megy csak. Szeretném, ha végre lenne valami, mit csináljak? Lépjek felé? Hogyan? Nem gond ha a lány kezdeményez? Nagyon szeretem, ha csak meglátom már kétszer olyan gyorsan ver a szívem. Kezdek kétségbeesni, remélem valaki tud valami jó ötletet =) Előre is köszönöm a segítséget!

18/L


2011. szept. 8. 17:45
1 2
 11/13 kekszemufiu ***** válasza:

Imadom ha a lany kezdemenyez....nagyon bejon XDXDXD

Beszelgess vele,mosolyogj ra,s kozben jatsz a hajaddal,csiilogjanak a szemeid :D

Szerintem tuti sikerulni fog,sok szerencset!

2011. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor is jó ötlet a kezdeményezés, ha inkább ilyen visszahúzódó, művészlélek típus? =)
2011. szept. 10. 21:43
 13/13 LuckyestLooser ***** válasza:
ha vissza húzódó akor a legjobb ha te kezdeményezel
2011. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!