Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni magamnak?

Figyelt kérdés

Most fogok gimibe menni, megismertem egy elég jó csajt, aki az osztálytársam lesz.

Meg szeretném szerezni a csajt, mert azthiszem hogy szerelmes vagyok.

nem tudom hogyan kezdjem, sok fiú körülrajongja mert nagyon jól néz ki.

nem akarom elcseszni, kell nekem ez a csaj leecii segítsetek ! 15/F


2011. máj. 5. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugy beszélsz erről a lányról, mintha egy frissen kijött videójáték lenne, vagy vmi egyébb presztízstárgy, és nem egy emberi lény.
2011. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszerezni,kell,ez egy nagyon szerelemes ember szájából fura,legfeljebb úgy kell ő,mint egy használati tárgy,hásznalni akarod,ha meguntad akkor pedig kidobod...
2011. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Tanulj meg helyesen írni, arra buknak a csajok.
2011. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
leecii?
2011. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat beszélges vele, kisérd haza suli után, hívd el moziba.
2011. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy meg akarsz szerezni valakit, mert KELL. Főleg ha szép, csinos lány, majd választ magának párt, HA akar, főleg, hogy van miből válogatnia :) Az egyetlen amit tehetsz, hogy keresed a társaságát, felhívod magadra a figyelmét. Ha tetszel neki, ő is elkezd érdeklődni irántad. Ha nem jössz be nála, akkor fejen is állhatsz, akkorsem szerzed meg magadnak. 24L
2011. máj. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár fiam.Ha a lány pattint akkor fel sem tudsz majd állni és minden fiú rajtad nevet majd Sok sikert!!
2011. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!