Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Disco-ban táncoltam egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Disco-ban táncoltam egy szép lánnyal! Azóta msn-en nem mertem ráírni, ez 2 hete volt! Félek még msn-en keresztül is, hogy nem tudnék tőle mit kérdezni! És abba a suliba jár ahová én! Hogy tudnám kideríteni csak akkor voltam e jó neki vagy most is?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék most? Mit kérdezzek tőle? Félek hogy én nem jövök be neki és csak arra az egy alkalomra voltam jó neki, hogy táncoljak
2010. okt. 16. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

apám te ennyire amatőr vagy vagy csak tetteted?


írj már rá, hogy mizujs veled stb és majd jön az ha szűkszavú lesz akkor valszeg nem vagy gyere be de ha lesz szmájli meg valami ő is mesél akkor jó helyzetben vagy...

2010. okt. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

felvázolok neked 2 lehetőséget döntsd el és cselekedj úgy ahogy gondolod.


1. ha ismered régebbről, beszéltél vele már előtte..akkor mitől tartasz? Istenem nem lehetsz ekkora balek.


2. Ha nem beszéltetek előtte csak láttátok egymást és táncolt veled akkor valszeg nem vagy számára levegő és kiváncsi rád.

2010. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Marad a 2. :) Lényegében ezt szerettem volna megtudni! Kösz!

Beszélni fogok vele ha fent lesz

2010. okt. 16. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Neten én nem írnék neki.Túl sok ideje van gondolkodni mit válaszoljon,túl könnyen lerázhat stb.Inkább a suliban próbálkoznék,de túl sokra tartod a csajt,így nem fog menni.Először is sz@rd le mi lesz a végeredmény,csak akkor tudsz vele normálisan beszélni ha nem izgulsz azon hogy jajj mi van ha visszautasít!Szóval sz@rd le mi lesz a vége,ha visszautasít van még több millió csaj akit megszerezhetsz.
2010. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
buliban egy tánc szart se jelent.. nekem is volt ilyen h táncoltunk smároltunk majdnem meghúztam már, azt másnap meg lekoptatott..szerintem ne éld bele magad!!!
2010. okt. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!