Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudod lebuktatni a barátodat és kideríteni hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Van egy barátom szeretném megtudni h meg e csalt e már. 7 hónapja vagyunk együtt. és nagyon szeretem. kiváncsi milyen tippeket tudtok hogy hogy lehet vkit lebuktatni vagy ilyesmi?:P előre is köszi

ja és csak az írjon aki tél tudja vagy van tippje:)


2010. júl. 12. 23:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
00:00. hát nem ugy akartam írni h ha nem msn ezik nem nézik meg sokan!! jah de az összes csaj olyan, h vmelyikkl régebben kavart vagy még amikor nem jártunk írt neki levelet h jol néz ki stb...
2010. júl. 13. 00:09
 12/27 A kérdező kommentje:

OO:02 de ezt most honnan veszed iylenkomolyan? ebből egyből már ez jön le?:S hát remélem h nincsigazad!!

de ne térjünk el a témárol ennyire h tudnám lebuktatni ha téll igaz?:|:O

2010. júl. 13. 00:10
 13/27 anonim ***** válasza:
Egy jótanács már volt sztem... Szervezd be egy fullos bnődet, h próbáljon kavarni vele...:)
2010. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én így buktattam le a volt pasimat annak idején... felvette egy számára ismeretlen barátnőm, kedveskedett vele, a pasim persze elfelejtette közölni vele, hogy bnője van. Randit beszéltek meg (bnőm nem ment el)...stb. Ekkor még csak ejnye-bejnyét kapott. Később kiderült, hogy ezer másikkal kavar, találkozgat másokkal, pár hónappal rá pedig összejött egy másik lánnyal. Szóval jah... hatásos taktika azt hiszem.
2010. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
ááá minden bnőmet ismeri:S:DDD
2010. júl. 13. 00:56
 16/27 A kérdező kommentje:

uhhh remélem ő nem iylen..:( belehalnék!!!

ajj mért nem hűségesek a fiuk?:(

2010. júl. 13. 01:00
 17/27 anonim ***** válasza:
Ezt az utolsó sírásodat vissza is szívhatnád,oké? Attól még mert te az ilyen kis szar alakokra buksz,még nem biztos,hogy az összes fiú ilyen!! Élő példának itt vagyok én,5 kapcsolatomból egyszer sem léptem félre,inkább csak engem csaltak meg... De nem kezdtem el sírni,mert ÉN voltam a hibás,hogy ilyen kis ringyókra találtam rá. Ja,és most megtaláltam végre a nekem megfelelő párt.Nagyjából ennyi a véleményem. Bocsánat ha túl indulatosra sikeredett,de már kicsit kezd elegem lenni az általánosításból.
2010. júl. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

ohhh én fiatal fiukra érettem:D

de mindegy..

2010. júl. 13. 02:21
 19/27 anonim ***** válasza:

Minikamera elrejtve.Ha nem vagy otthon akkor is nézheted neten mi folyik a lakásban.Mini gps.Kulcstartóban álcázva neki adod.Szintén neten nézheted merre járkál.Ennek az ára húzósabb.

Szegény srác:).

2010. júl. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hogyhogy miért nem hűségesek?

Azért mert te beképzeled, hogy megcsal, még nem csal meg. A sok ribi sem hűséges, mert bárkivel képesek lefeküdni egyik napról a másikra, akikről az agyuk elhiteti velük, hogy szerelmesek. De sokszor még az sem kell.

2010. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!