Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most olvastam, hogy állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olvastam, hogy állítólag a nők könnyebben bocsátják meg a megcsalást. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?
2019. ápr. 17. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Csak egyes nagyon buta, nulla önbecsüléssel rendelkező, kapcsolatfüggő csajok ilyenek.
2019. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem igaz ez.

Olyan lehet,hogy a pasik kevésbé túlmagyarázkodóak, és nem is vevők erre.Ezzel szemben a nők többsége meghallgatja a pasit, és ha nagyon nem akarja megszakítani a kapcsolatot vagy fél attól,hogy egyedül marad, még hisz is Neki és ismét ad egy esélyt.


Az már más kérdés,hogy lelkileg ezt hogy viseli. Vélhetőleg mindét nemre jellemző az,hogy nem tudják megbocsájtani, és nem tudnak túllépni a megcsaláson.

2019. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En a megcsalas gyanujanal kirugtam aznap egy elettarsam. 3 eve eltunk egyutt es hazassagot gyereket terveztunk epp. Szerelmes voltam bele,de kirugtam. Aznap elkoltoztettem .
2019. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség.

Meg lány,illetve nő függő!

2019. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább abból fakad, hogy sok nő jobban függ anyagilag a férfitől, mint fordítva, pláne, ha gyerekek is vannak.
2019. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!