Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy büntetni kellene a megcsalàst?

Figyelt kérdés

A megcsalàs mértékétől és okozott kàrétól függően.


Tehàt bűncselekménynek minősülne, eljàràst lehetne indítani.


2019. ápr. 16. 09:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%

Gyökérség.

Azzal együtt, hogy én magam féreg dolognak tartom, ez az ötlet nonszensz.

Eleve hogy definiálnád a megcsalást? Annyira személyfüggő, hogy kinek mi számít annak...

2019. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
42%
Beszűkült látókörű, gyökér ember vagy.
2019. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 D. Brasco ***** válasza:
44%
Ekkora baromságot még életemben nem.olvastam......
2019. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
52%
Ez szerintem nem újdonság, más országokban biztos hogy működik ilyen (pl Kínában a férj feljelentést tett a felesége ellen mert nászéjszakán kiderült hogy a nő csúnya - a férj pert nyert), de csak olyan kapcsolatban lenne értelme ahol házasságban élnek. Akik csak élettársak, ott nem szólhat bele semmibe a jog.
2019. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
23%
A nagy demokratikus USA-ban van ilyen, katonaságnál és rendőrségnél pl biztos.
2019. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
62%
Jó, legyen válásnál hátrányban az aki csalt, de akkor lehessen kárpótlást kérni annak akit szexuálisan elhanyagolnak házasságban, de legyen az is kérdőre vonható aki erőszakkal(szóval vagy tettel) csikar ki szexet a házastársától stb, ugye vállalod ennek a jogrendszernek a kidolgozását kedves kérdező.
2019. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%

Baromsag.


Eleve hogy bizonyítod az aktust?

2019. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%

Nem értek egyet. Az állam ne szóljon bele az emberek dolgaiba.

Mindazonáltal elítélem a megcsalást. Azt meg pláne nem értem, hogy a mai világban, amikor a házasságok is felbonthatóak, miért ennyire gerinctelen féreg valaki. Tessék szakítani, elválni, aztán dugni.

2019. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
15%

"Eleve hogy bizonyítod az aktust?"

Ez nem bizonyítási kérdés.

2019. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
94%
Aki akar, most is indíthat eljárást, legalábbis házasság esetén. Válásnak hívják. :-) Más büntetést nem tartok szükségesnek. Fel kell ismerni, ha egy kapcsolat nem működik, és ki kell tudni lépni belőle kulturált módon. Amúgy egy megcsalt fél bosszúja sokszor kegyetlenebb tud lenni, mint a törvény. Hallottam már szakítás miatt elkövetett gyilkosságról, megcsalás nélkül...
2019. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!