Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy büntetni kellene a megcsalàst?

Figyelt kérdés

A megcsalàs mértékétől és okozott kàrétól függően.


Tehàt bűncselekménynek minősülne, eljàràst lehetne indítani.


2019. ápr. 16. 09:00
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, válaszolj már, kérlek: hogy definiálnád hivatalosan a megcsalást?
2019. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező, én is ilyen dühöt éreztem, amikor közös ismerőssel csalt meg az exem. A társaságban meg falaztak a fickónak, a végén én éreztem magam totálisan idiótának, amikor lebuktak (csókolóztak egy közös bulin, azt hittén már elmentem). Majd elmúlik. Viszont ez a csürhézés arra enged következtetni, hogy trollkodsz...?
2019. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

#28

Tegyük fel, hogy én egy 32 éves férfi vagyok, aki bejelenti a rendőrségen, hogy te, akkor, amikor még házas voltál, engem félrevezettél, és magadról azt állítva, hogy hajadon vagy, szexuális kapcsolatba léptél velem. Magyarul megcsaltad a férjed éve.

Te hogy bizonyítod be, hogy ez nem igaz?

Elég lenne, ha egy taxis visz haza, vagy kettesben beszéltél egy kollégával, és soha többé nem tudod bebizonyítani, hogy a vád hamis, tényleg csak hazavitt vagy beszélgettetek.

Úgyhogy jön a csador, a külön vasúti kocsi nőknek, és hogy egyedül boltba se mehetsz.

Viszont ha erre vágysz, akkor mehetsz pár arab országba. Aztán rájössz, hogy miért sokkal magasabb a férfiak aránya ott, ahol nemi erőszak után a nőt kövezik agyon házasságtörésért.

2019. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszoljatok neki érdemben, ez egy tini troll...
2019. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
49%
Ekkora hülyeséget már régen olvastam. Attól függetelenül, hogy egy párkapcsolatban nem helyénvaló (kivéve a nyitott kapcsolatot), de szerintem senki nem tulajdona a másiknak. Én én vagyok, ő pedig ő. Én soha nem szeretnék olyan párt, aki a saját képére szeretne formálni, aki nem engedne énidőt, aki nem bízna bennem. És ha bízik bennem, ha elfogad olyannak amilyen vagyok, nem csalom meg. Lehet, találok mást, ezer ok miatt, de szembenézek vele és lezárom! De ehhez partner is kell, akit nem LEHET megcsalni, mert tisztában vagyok az értékével, attól függetlenül, hogy esetleg kiszerettem belőle, és megtisztelem annyival, hogy elmondok mindent.Na, ilyen párt nagyon nehéz találni mind a két nemből. Ahol klasszikus megcsalás van, ott mind a két fél vastagon hibás, a megcsaló és a megcsalt is. Gondolom, most jön a lepontozás a megcsalt feleségek részéről, hajrá! :-) Csak jelzem én is nő vagyok. :-) Akkor is az a vesszőparipám, hogy senki nem tulajdona a másiknak. Még a gyerek sem a szülőnek! Mindenki önálló, szuverén lény.
2019. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Hány éves vagy? 9?

2019. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tulajdon a házastárs. Ennyi.
2019. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A kérdésedet jelentettem! Provokatív hülyeségnek tartom és nem tudom egy agyatlan kérdés miatt miért csürhézel le 20-on 30-on x válaszadót. Nem hinném hogy a többség fejével van a baj!
2019. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
Én a válást büntetném pénzzel. Aki jóban/rosszbant fogad, aláír 1 papírt, akkor felelősséggel tartozik a döntéseiért. Lehet jönni, hogy de félreismertem, ez az... Senkit nem érdekel. Felelősséged van, ahogy neki is, s akkor így jártál. Ha felveszel 1 banki hitelt, nem mondhatod, hogy jajj de mégsem ilyen színű autót akartam. Ott is felelősség tartozik a papírhoz. A válást 70%-ban nők adják be, többnyire azért mert semmi nem tetszik nekik. Házasságban együt töltött évek * gyerekek száma * 1M Ft. Ez 1 jó irányszám lenne a válógatós fajtának. Ne ám már a férfit húzzuk le, mert a nő úgy dönt elválik, mert túl sokat dolgozik, vagy túl keveset, vagy akármi. Tudtad kihez mész hozzá, dönts felelősen. Lehet lepontozni, vszínű sok "felelősségteljes" nőszemély 0% körülire hozza ki azt a pontszámot :)
2019. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
#39: A te ötleted még abnormálisabb, mint a kérdezőé, pedig az sem semmi.
2019. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!