Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de ittas voltam?

Figyelt kérdés

Alapesetben én is ugyan azokat a dolgokat tartom megcsalásnak amit a barátom, de részegen csinálunk(ok)olyat amit később megbánhatok. Tulajdonképpen "megcsaltam" a barátomat, de sokat ittunk és nem teljesen voltam józan. Én az elején elmondtam a páromnak,hogy ha nem volt teljesen beszámítható állapotban akkor semmisnek tekintem amit csinált. Voltam ilyen helyzetben és nem zavart, nem kellett "megbocsájtanom" semmit. Ennek ellenére ez most fordítva lett így és én nem merem elmondani a barátomnak,hogy szombaton megcsaltam őt egy ismerősömmel. Nem érzem magam bűnősnek, csak attól tartok,hogy a szívére veszi a dolgot. Ti voltatok hasonló helyzetben?


L/23 F/26 2 éve vagyunk együtt :)


2018. dec. 18. 22:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
nem mondom el neki inkább :D köszi a válaszokat sziaztok!
2018. dec. 19. 10:30
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Tudtok olvasni? NEM feküdt le vele.
2018. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

"Tudtok olvasni? NEM feküdt le vele."


Mi tudunk, de Te nem, úgy látszik. Mégis hol írta, hogy nem feküdt le vele? Sehol okoskám. Azt írta, hogy megcsalta.


Kérdező neked meg azt üzenem, hogy legyen gerinced és mond el a barátodnak, ugyanis jobbat érdemel nálad. ha csináltál valamit, vállald a következményét felnőtt módjára. Bár látszik az írásodból, hogy gyerek vagy még.

2018. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
Jó a Kérdező logikája: ha nem volt beszámítható állapotban, akkor olyan, mintha meg sem történt volna. Megyek is, részegre iszom magam, aztán kirabolok, majd megerőszakolok egy nőt. Úgysem én vagyok a hibás, másnapra elfelejti mindenki, mert részeg voltam, és így nem számít :D:D:D
2018. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezek után a szemébe tudsz nézni,gratulálok neked.Ócska és gerinctelen vagy semmi más
2018. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam a párom nélkül szórakozni, ittam is, de még ekkor is ő járt a fejemben, hogy de szeretem, és mennyivel jobb lenne, ha együtt buliznánk. Bepróbálkoztak nálam is, de elhajtottam mindig mindenkit... szóval az alkohol nem kifogás.
2018. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!